Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Beata Tadla
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Przyjaciółki 130. Streszczenie nowego odcinka 19.04.

19.04.2018 08:50

"Przyjaciółki 130" - streszczenie nowego odcinka. Jasiek jest wściekły na Zuzę i nie odbiera od niej telefonów. Z kolei Anka, zszokowana wyznaniem Wiki, chce poznać jak najwięcej szczegółów dotyczących adopcji. Zdania przyjaciółek na temat odnalezienia prawdziwej matki Strzeleckiej są jednak mocno podzielone. Co jeszcze zobaczymy w kolejnym epizodzie? Streszczamy dla was nowy odcinek 130 "Przyjaciółek", które wyemitowany zostanie w czwartek, 19 kwietnia.

Przyjaciółki 130. Streszczenie nowego odcinka 19.04. fot. TOMASZ URBANEK/EASTNEWS

"Przyjaciółki" to polski serial obyczajowy, który emitowany jest od 2012 roku na antenie Telewizji Polsat. Bohaterkami "Przyjaciółek" są cztery kobiety, które znają się od czasów szkolnych - Zuza (Anita Sokołowska), Patrycja (Joanna Liszowska), Anka (Magdalena Stużyńska) i Inga (Małgorzata Socha). Wszystkie cztery próbują poradzić sobie ze swoimi problemami, a przy tym wiedzą, że mogą liczyć na siebie nawzajem.

» Agent Gwiazdy 3, odcinek 9: kto odpadł z programu 18.04.? [STRESZCZENIE] «

Przyjaciółki 130. Streszczenie nowego odcinka 19.04.

Jasiek jest bardzo zły na Zuzę. Uważa, że kobieta zniszczyła wszystko, co było między nimi. Stefa obiecuje pomóc córce w opiece nad Grzesiem, więc Zuza wraca do pracy. Cały czas próbuje skontaktować się z Jaśkiem, jednak ten nie odbiera od niej telefonów. Zuza nagrywa mu wiadomość, w której za wszystko przeprasza. 

Pomiędzy Wiktorem a Patrycją wybucha awantura. Para kłóci się z powodu tego, że Wiktor dał klapsa Mikołajowi. Patrycja nie zgadza się na przemoc w swoim domu i zastanawia się, czy dalej może ufać mężowi. Patrycja idzie na spacer z Wiką. Dziewczyny rozmawiają o sytuacji z Wiktorem. Z kolei Inga nie wie, co ma zrobić z Żółkowskim, który uważa, że jego była żona chce go odseparować od syna. Do mieszkania Ingi przychodzi Robert z Marysią. Robert zastaje Żółkowskiego i myśli, że to kolejny adorator Ingi. Okazuje się, że Tadzio, wbrew zapewnieniom Żółkowskiego, jest chory. Inga podejrzewa, że chłopiec ma szkarlatynę. Lekarz, który bada Tadzia, jest podejrzliwy i szuka na ciele dziecka siniaków. Po wizycie lekarza, w domu Żółkowskiego pojawia się policja, która otrzymała zgłoszenie w sprawie znęcania się nad dzieckiem.

Anka rozmawia z Wiką w kawiarni. Strzelecka chce poznać jak najwięcej szczegółów na temat adopcji. Po powrocie do domu kłóci się z Haliną i ma jej za złe, że ta nigdy nie wyznała jej prawdy. Halina podaje nazwisko biologicznej matki córki i wychodzi z domu. Anka rozpoczyna poszukiwania w internecie. Z kolei Kuba oznajmia Wice, że chce do niej wrócić. Patrycja, Zuza i Anka spotykają się w kawiarni. Dziewczyny są zszokowane wyznaniem Strzeleckiej. Patrycja uważa, że Anka powinna odnaleźć swoją prawdziwą matkę. Zuza natomiast jest temu przeciwna.

Przyjaciółki: kiedy w TV i gdzie oglądać?

Polski serial obyczajowy emitowany jest w każdy czwartek, o godzinie 21:10. Najbliższy odcinek 129 "Przyjaciółek" odbędzie się już 19 kwietnia. Wszystkie osoby, które w tym czasie nie mogą zjawić się przed telewizorami, mogą obejrzeć "Przyjaciółki" online, na internetowej platformie ipla.tv.

RadioZET.pl/JW

Oceń