Zamknij

Przyjaciółki 130. Streszczenie nowego odcinka 19.04.

Redakcja
19.04.2018 08:50
Przyjaciółki 130. Streszczenie nowego odcinka 19.04.
fot. TOMASZ URBANEK/EASTNEWS

"Przyjaciółki 130" - streszczenie nowego odcinka. Jasiek jest wściekły na Zuzę i nie odbiera od niej telefonów. Z kolei Anka, zszokowana wyznaniem Wiki, chce poznać jak najwięcej szczegółów dotyczących adopcji. Zdania przyjaciółek na temat odnalezienia prawdziwej matki Strzeleckiej są jednak mocno podzielone. Co jeszcze zobaczymy w kolejnym epizodzie? Streszczamy dla was nowy odcinek 130 "Przyjaciółek", które wyemitowany zostanie w czwartek, 19 kwietnia.

"Przyjaciółki" to polski serial obyczajowy, który emitowany jest od 2012 roku na antenie Telewizji Polsat. Bohaterkami "Przyjaciółek" są cztery kobiety, które znają się od czasów szkolnych - Zuza (Anita Sokołowska), Patrycja (Joanna Liszowska), Anka (Magdalena Stużyńska) i Inga (Małgorzata Socha). Wszystkie cztery próbują poradzić sobie ze swoimi problemami, a przy tym wiedzą, że mogą liczyć na siebie nawzajem.

» Agent Gwiazdy 3, odcinek 9: kto odpadł z programu 18.04.? [STRESZCZENIE] «

Przyjaciółki 130. Streszczenie nowego odcinka 19.04.

Jasiek jest bardzo zły na Zuzę. Uważa, że kobieta zniszczyła wszystko, co było między nimi. Stefa obiecuje pomóc córce w opiece nad Grzesiem, więc Zuza wraca do pracy. Cały czas próbuje skontaktować się z Jaśkiem, jednak ten nie odbiera od niej telefonów. Zuza nagrywa mu wiadomość, w której za wszystko przeprasza. 

Pomiędzy Wiktorem a Patrycją wybucha awantura. Para kłóci się z powodu tego, że Wiktor dał klapsa Mikołajowi. Patrycja nie zgadza się na przemoc w swoim domu i zastanawia się, czy dalej może ufać mężowi. Patrycja idzie na spacer z Wiką. Dziewczyny rozmawiają o sytuacji z Wiktorem. Z kolei Inga nie wie, co ma zrobić z Żółkowskim, który uważa, że jego była żona chce go odseparować od syna. Do mieszkania Ingi przychodzi Robert z Marysią. Robert zastaje Żółkowskiego i myśli, że to kolejny adorator Ingi. Okazuje się, że Tadzio, wbrew zapewnieniom Żółkowskiego, jest chory. Inga podejrzewa, że chłopiec ma szkarlatynę. Lekarz, który bada Tadzia, jest podejrzliwy i szuka na ciele dziecka siniaków. Po wizycie lekarza, w domu Żółkowskiego pojawia się policja, która otrzymała zgłoszenie w sprawie znęcania się nad dzieckiem.

Anka rozmawia z Wiką w kawiarni. Strzelecka chce poznać jak najwięcej szczegółów na temat adopcji. Po powrocie do domu kłóci się z Haliną i ma jej za złe, że ta nigdy nie wyznała jej prawdy. Halina podaje nazwisko biologicznej matki córki i wychodzi z domu. Anka rozpoczyna poszukiwania w internecie. Z kolei Kuba oznajmia Wice, że chce do niej wrócić. Patrycja, Zuza i Anka spotykają się w kawiarni. Dziewczyny są zszokowane wyznaniem Strzeleckiej. Patrycja uważa, że Anka powinna odnaleźć swoją prawdziwą matkę. Zuza natomiast jest temu przeciwna.

Przyjaciółki: kiedy w TV i gdzie oglądać?

Polski serial obyczajowy emitowany jest w każdy czwartek, o godzinie 21:10. Najbliższy odcinek 129 "Przyjaciółek" odbędzie się już 19 kwietnia. Wszystkie osoby, które w tym czasie nie mogą zjawić się przed telewizorami, mogą obejrzeć "Przyjaciółki" online, na internetowej platformie ipla.tv.

RadioZET.pl/JW