Zamknij

Przyjaciółki 131: streszczenie nowego odcinka 26.04. Patrycja w ciąży!

Redakcja
25.04.2018 09:58
Przyjaciółki 131: streszczenie nowego odcinka.
fot. BARTOSZ KRUPA/EASTNEWS

"Przyjaciółki 131" - streszczenie nowego odcinka. Inga i Dagmar dostają wezwanie do sądu w sprawie Żółkowskiego, a Patrycja podczas wizyty u lekarza dowiaduje się, że jest w ciąży. Z kolei Jasiek oznajmia Wice, że nie chce wracać do Zuzy. Marek proponuje Markiewicz wspólne wychowanie dziecka. Co jeszcze zobaczymy w kolejnym epizodzie? Streszczamy dla was nowy odcinek 131 "Przyjaciółek", który wyemitowany zostanie w czwartek, 26 kwietnia. 

"Przyjaciółki" to polski serial obyczajowy, który emitowany jest od 2012 roku na antenie Telewizji Polsat. Bohaterkami "Przyjaciółek" są cztery kobiety, które znają się od czasów szkolnych - Zuza (Anita Sokołowska), Patrycja (Joanna Liszowska), Anka (Magdalena Stużyńska) i Inga (Małgorzata Socha). Wszystkie cztery próbują poradzić sobie ze swoimi problemami, a przy tym wiedzą, że mogą liczyć na siebie nawzajem.

» Agent Gwiazdy 3, odcinek 10. Kto odpadł z programu 25.04.? [STRESZCZENIE] «

Przyjaciółki 131: streszczenie nowego odcinka 26.04.

Patrycja, podczas wizyty u lekarza, dowiaduje się, że jest w ciąży. W drodze do domu przypadkiem spotyka Wikę. Dziewczyna po zachowaniu Patrycji nabiera pewnych podejrzeń. Przyjaciółka w końcu wyjawia jej prawdę i prosi o dyskrecję. Z kolei Inga zostaje wezwana do gabinetu Iwony. Otrzymuje naganę od Pani Prezes, która myśli, że Inga ma romans z Żółkowskim. Inga mówi Zuzie, że nie wie, co ma robić. Dziewczyny na korytarzu wpadają na Dorotkę, która wszystkie zaprasza na kolację. Dagmar i Inga dostają wezwanie do sądu w sprawie Żółkowskiego. Inga bardzo się denerwuje.

Z kolei Anka kolejny raz idzie do szpitala, w którym pracuje jej biologiczna matka, Weronika. Stefa z Grzesiem odwiedzają Markiewicz w pracy. Przypadkowo wpadają na Marka i Adę. Mężczyzna domyśla się, że Zuza nie jest już z Jaśkiem. Marek proponuje jej wspólne wychowanie dziecka. Stefie jednak nie podoba się ten pomysł. Kiedy Marek bierze synka na ręce, ten od razu się uspokaja. 

Dziewczyny idą do Doroty na kolację. Zuza uważa, że Wika ma negatywny wpływ na grupę. Wika, podczas spotkania wyjawia sekret Patrycji. Zuza jest wstrząśnięta tym faktem, bardzo martwi się o przyjaciółkę. Wika nie rozumie zdenerwowania Zuzy, nie wie, że ciąża może zagrażać jej życiu. Anka, Inga i Zuza spotykają się w kawiarni i wspólnie zastanawiają się, jak pomóc Patrycji. Przyjaciółki domyślają się, że Wiktor nie wie o chorobie Patrycji. Postanawiają udać się do Wiktora i wyjawić mu prawdę. Kiedy docierają do kancelarii mężczyzny, wpadają na Patrycję. Dziewczyna domyśla się, o czym przyjaciółki chcą rozmawiać z jej mężem. Mówi im, że jeśli powiedzą o jej chorobie Wiktorowi, to koniec z ich przyjaźnią. Wika umawia się z Jaśkiem i Pawłem na squasha. Dziewczyna pyta Jaśka o Zuzę. Ten mówi, że to temat skończony.

Przyjaciółki 131: kiedy w TV i gdzie oglądać nowy odcinek?

Serial emitowany jest w każdy czwartek, o godzinie 21:10 na antenie Telewizji Polsat. Nowy odcinek 131 "Przyjaciółek" odbędzie się 26 kwietnia. Wszyscy, którzy w tym czasie nie mogą zjawić się przed telewizorami, mogą obejrzeć "Przyjaciółki" online, na internetowej platformie ipla.tv.

RadioZET.pl/JW