Zamknij

Przyjaciółki 134: streszczenie ostatniego odcinka 11. sezonu [17.05.]

Redakcja
17.05.2018 11:30
Przyjaciółki 134: streszczenie ostatniego odcinka 11. sezonu [17.05.]
fot. VIPHOTO/EASTNEWS

Przyjaciółki 134: streszczenie ostatniego odcinka 11. sezonu. Daniel oświadcza się Marii (teściowej Anki), a ta organizuje przyjęcie zaręczynowe. Z kolei Indze wyznaje miłość trzech mężczyzn - Żółkowski, Andrzej i Robert. Kogo wybierze kobieta i jak potoczą się dalsze losy czterech bohaterek? Streszczamy ostatni odcinek "Przyjaciółek".

"Przyjaciółki": ostatni odcinek 11. sezonu zostanie wyemitowany w czwartek, 17 maja. Co się wydarzy? Streszczamy odcinek 134. "Przyjaciółek". Sprawdź, jak potoczą się dalsze losy bohaterek!

» Przyjaciółki, sezon 12: kiedy nowe odcinki serialu? [DATA PREMIERY] «

Przyjaciółki 134: streszczenie ostatniego odcinka 11. sezonu

Daniel oświadcza się Marii, czyli teściowej Anki. Maria z okazji zaręczyn postanawia zorganizować przyjęcie. Na imprezę zostają zaproszone wszystkie przyjaciółki. Z kolei Anka po raz kolejny chce spotkać się ze swoją biologiczną matką, Weroniką. Umawiają się, jednak nagła wizyta rodziny Weroniki staje im na przeszkodzie. Inga, która przeniosła się do innego działu, poznaje swoją nową szefową. Od razu zostaje zawalona robotą. Mimo tego bardzo się cieszy, że już nie widuje Żółkowskiego, chociaż ciągle na niego wpada. W końcu mężczyzna wyznaje Indze, że się w niej zakochał i prosi, by ta dała mu szansę. 

Z kolei Dorota nadal ukrywa przed wszystkimi swoje problemy finansowe. Patrycja za wszelką cenę chce sprowadzić Wiktora do domu. Tymczasem jej mąż pojawia się na rozprawie adopcyjnej. W mieszkaniu Ingi zjawiają się Robert i Andrzej. Mężczyźni mówią Gruszewskiej, że nadal ją kochają. W pracy Julka awanturuje się z Kają i zostaje wyrzucona. Wika ma nadzieję, że tym razem związek z Kubą się uda. Mężczyzna jednak nadal chce odroczyć rozwód z Agnieszką. Wika jest zdenerwowana tą sytuacją. Kolejny raz każe Kubie się wynosić.

Wika wraca do domu z córką i spotyka Adama, który kupił dwa bilety do Barcelony - dla siebie i Kai. Mówi żonie, że chce rozwodu. Podczas przyjęcia zaręczynowego Marii Zuza i Patrycja rozmawiają o swoich problemach. Nie ma z nimi Jaśka ani Wiktora. Nagle dostrzegają Ankę. Kobieta jest pijana. Nie wie, gdzie jest Paweł i jest w rozsypce. Inga, która spóźniła się na przyjęcie, spotyka na zewnątrz Wikę. Ta mówi jej, że zrobiła coś strasznego.

Przyjaciółki 134 - gdzie i kiedy oglądać ostatni odcinek sezonu?

W czwartek, 17 maja, zostanie wyemitowany ostatni odcinek 11. sezonu "Przyjaciółek". Epizod 134. będzie można obejrzeć na antenie Telewizji Polsat. Wszystkich fanów serialu zapraszamy o godzinie 21:10 przed telewizory. Mamy również dobrą wiadomość dla wszystkich osób, które z różnych przyczyn nie mogą zjawić się przed TV. "Przyjaciółki" 134. można obejrzeć również online na internetowej platformie ipla.tv

» Czarna Perła, odcinek 9: streszczenie. Kenan próbuje odzyskać Hazal! «

RadioZET.pl/JW