Zamknij

Przyjaciółki 170 - ostatni odcinek: STRESZCZENIE. Co się wydarzy i kiedy finał 14. sezonu?

Jolanta Waligóra
21.10.2019 12:34
Przyjaciółki 170 - ostatni odcinek: STRESZCZENIE. Co się wydarzy i kiedy finał 14. sezonu?
fot. Youtube/Polsat

Streszczenie ostatniego odcinka 14. sezonu "Przyjaciółek" zamieszczamy poniżej. Finał popularnego serialu z pewnością wywoła wiele emocji. W końcu dowiemy się, jak potoczą się losy głównych bohaterów. Streszczenie 170. odcinka "Przyjaciółek" i datę emisji ostatniego epizodu, można znaleźć poniżej.

Przyjaciółki, sezon 14 - STRESZCZENIE ostatniego odcinka. Co się wydarzy w 170. odcinku serialu? Kiedy oglądać finał popularnego serialu? Co wiadomo na ten temat? Przedstawiamy szczegółowe informacje, sprawdzamy datę emisji i streszczamy ostatni odcinek 14. sezonu "Przyjaciółek".

Przyjaciółki 170 - streszczenie ostatniego odcinka 14. sezonu

Streszczenie ostatniego odcinka "Przyjaciółek 14" przedstawia się następująco:

Inga i Maks, po wielu perypetiach miłosnych, postanawiają spróbować związku. Pragną już oficjalnie być razem. Ich decyzja jednak bardzo nie podoba się Hani oraz Andrzejowi. Z kolei Antek do domu Strzeleckich przywozi swoich rodziców. Chce, by jego najbliżsi poznali Julkę jeszcze przed ich ślubem. Okazuje się jednak, że rodzice chłopaka nie wiedzieli o istnieniu Oliwiera. Dla Julki pierwsze spotkanie z teściami nie zwiastuje dobrej relacji na przyszłość. Zuza natomiast zaczyna intensywnie poszukiwać nowej pracy. Okazuje się, że jest to trudniejsze, niż myślała. Po wieściach o braku pokrewieństwa Wiktora z Klarą, Patrycja namawia Adama do zrobienia badań DNA. Teraz, bardziej niż kiedykolwiek istotnym jest ustalenie, kto jest ojcem dziewczynki.

Przyjaciółki, sezon 14 - ostatni odcinek. Kiedy oglądać finał serialu?

Wielu fanów serialu szuka także w sieci informacji na temat tego, kiedy ostatni odcinek 14. sezonu "Przyjaciółek" zostanie wyemitowany. Finał popularnego serialu będzie można oglądać w czwartek, 28 listopada. Ostatni 170. epizod tradycyjnie wyemitowany zostanie o godzinie 21:10 w Telewizji Polsat.

Ponadto ostatni odcinek "Przyjaciółek" online dostępny będzie na internetowej platformie Ipla.tv.

RadioZET.pl/Ipla.tv/JW