Zamknij

Przyjaciółki 182 - ostatni odcinek: STRESZCZENIE. Co się wydarzy i kiedy finał 15. sezonu?

Jolanta Waligóra
12.05.2020 11:04
Przyjaciółki 182 - ostatni odcinek: STRESZCZENIE. Co się wydarzy i kiedy finał 15. sezonu?
fot. Youtube/Polsat

Streszczenie ostatniego odcinka 15. sezonu "Przyjaciółek" zamieszczamy poniżej. Finał popularnego serialu z pewnością wywoła wiele emocji. W końcu dowiemy się, jak potoczą się losy głównych bohaterów. Streszczenie 182. odcinka "Przyjaciółek" i datę emisji ostatniego epizodu, można znaleźć poniżej.

"Przyjaciółki", sezon 15 - STRESZCZENIE ostatniego odcinka. Co się wydarzy w 182. odcinku serialu? Kiedy oglądać finał popularnego serialu? Co wiadomo na ten temat? Przedstawiamy szczegółowe informacje, sprawdzamy datę emisji i streszczamy ostatni odcinek 15. sezonu "Przyjaciółek".

Przyjaciółki 182 - streszczenie ostatniego odcinka 15. sezonu

Streszczenie ostatniego 182. odcinka "Przyjaciółek 15" przedstawia się następująco:

Jasiek zabrał dzieci ze sobą do Gdańska. Informuje Zuzę, że teraz to on będzie głównym opiekunem ich synów… Anka namawia Pawła, by, wspólnie z kancelarią Tomka, przystąpili do przetargu na obsługę prawną dużego centrum inwestycyjnego… Maks przygotowuje dla Ingi imprezę-niespodziankę z okazji drugiej rocznicy ich pierwszej randki. Prosi Patrycję, by wtajemniczyła pozostałe dziewczyny. Po zaskakującym telefonie Adama Patrycja jest zdeterminowana, by w końcu wyjaśnić sprawę tożsamości ojca Klary. Wcześnie rano wybiera się do domu byłego męża Wiki, jednak nie zastaje go. Okazuje się, że mężczyzna kilka godzin wcześniej wyleciał do Stanów Zjednoczonych.

Przyjaciółki, sezon 16 - kiedy nowe odcinki serialu i o której oglądać? [DATA]

Przyjaciółki, sezon 15 - ostatni odcinek. Kiedy oglądać finał serialu?

Wielu fanów serialu szuka także w sieci informacji na temat tego, kiedy ostatni odcinek 15. sezonu "Przyjaciółek" zostanie wyemitowany. Finał popularnego serialu będzie można oglądać tradycyjnie w czwartek, 21 maja 2020 roku. Ostatni 182. epizod tradycyjnie wyemitowany zostanie o godzinie 21:10 w Telewizji Polsat.

Ponadto ostatni odcinek "Przyjaciółek" online dostępny będzie na internetowej platformie Ipla.tv.

RadioZET.pl/Ipla/JW