Zamknij

Przyjaciółki - dlaczego nie ma odcinka w czwartek, 24.09 i kiedy kolejny?

22.09.2020 13:35
Przyjaciółki - dlaczego nie ma odcinka w czwartek, 24.09 i kiedy kolejny?
fot. Materiały prasowe

Dlaczego nie ma nowego odcinka "Przyjaciółek" w czwartek, 24 września? W tym tygodniu odcinek nie zostanie wyemitowane w telewizji Polsat zgodnie z dotychczasowym harmonogramem. Wyjaśniamy, dlaczego i kiedy nastąpi emisja kolejnego odcinka.

Przyjaciółki - dlaczego nie ma odcinka w czwartek, 24.09 i kiedy kolejny? Wyjaśniamy i sprawdzamy, kiedy będzie można obejrzeć nowe odcinki programu na żywo.

Przyjaciółki, sezon 16 - kiedy nowe odcinki serialu i kto w obsadzie? [DATA PREMIERY]

Dlaczego nie ma odcinka "Przyjaciółek" 24.09?

W najbliższy czwartek, 24 września zgodnie z harmonogramem w telewizji miał pojawić się kolejny odcinek "Przyjaciółek" - a dokładnie odcinek numer 186. Dlaczego emisja została przesunięta? Powodem jest transmisja meczu o Superpuchar Europy.

Mecz o Superpuchar Europy UEFA 2020 zostanie rozegrany 24 września 2020 roku na Puskás Aréna w Budapeszcie pomiędzy Bayernem Monachium (zwycięzcą Ligi Mistrzów UEFA 2019/20) a Sevillą FC (triumfatorem Ligi Europy UEFA 2019/20).

Bayern - Sevilla: Kiedy i o której godzinie Superpuchar Europy? [GODZINA, DATA]

"Przyjaciółki" - kiedy kolejny odcinek?

Serial "Przyjaciółki" wróci na antenę dokładnie tydzień później. Kolejny odcinek będzie można obejrzeć w czwartek, 1 października o godzinie 21.05 w Polsacie.

Przypomnijmy, co działo się w poprzednim odcinku:

Ślub Ingi (Małgorzata Socha) i Maksa (Mateusz Janicki), na który wszyscy tak czekali, nie odbył się. Panna młoda w ostatniej chwili uciekła... Jak niedoszli małżonkowie poradzą sobie z tą sytuacją?

RadioZET.pl