Zamknij

Przyjaciółki, odcinek 142 - streszczenie nowego epizodu 25.10

Redakcja
23.10.2018 15:34
Przyjaciółki, odcinek 142 - streszczenie nowego epizodu 25.10
fot. Youtube/Polsat

"Przyjaciółki 142": streszczenie nowego odcinka. Anka wyrzuca z domu Pawła, gdy ten wraca po trzydniowym ciągu alkoholowym. Zachowanie kobiety nie podoba się Frankowi. Z kolei Zuza wraca do domu po operacji, a Inga planuje otworzyć salon manicure. Co jeszcze wydarzy się w nowym epizodzie i jak potoczą się dalsze losy bohaterek? Streszczamy odcinek 142. serialu "Przyjaciółki".

"Przyjaciółki" to polski serial obyczajowy, który emitowany jest od 2012 roku na antenie Telewizji Polsat. Bohaterkami "Przyjaciółek" są cztery kobiety, które znają się od czasów szkolnych - Zuza (Anita Sokołowska), Patrycja (Joanna Liszowska), Anka (Magdalena Stużyńska) i Inga (Małgorzata Socha). Wszystkie cztery próbują poradzić sobie ze swoimi problemami, a przy tym wiedzą, że mogą liczyć na siebie nawzajem.

"Przyjaciółki", odcinek 142: streszczenie nowego epizodu 25.10

Anka wyrzuca Pawła z domu, gdy ten wraca po trzydniowym ciągu alkoholowym. Paweł zatrzymuje się u Żółkowskiego. Zachowanie kobiety bardzo nie podoba się Frankowi, który ma do niej pretensje. Julka, po kłótni z Rafałem, oświadcza matce, że nie kocha Oliwiera. 

Zuza wraca do domu po operacji. Jasiek chce, by ta się oszczędzała, jednak Zuza jak zwykle zgrywa twardzielkę i umawia się z przyjaciółkami na koncert do filharmonii. Inga postanawia otworzyć salon manicure. Jej relacja z Andrzejem powoli zaczyna się poprawiać. Z kolei Robert coraz bardziej uprzykrza jej życie.

Patrycja opiekuje się Wiką, która nie może poradzić sobie ze swoimi problemami. Próbuje przekonać koleżankę, by ta zrobiła coś ze swoim życiem. Patrycja umawia się z Tadkiem na bilard. Nagle niespodziewanie dołącza do nich Kinga. 

"Przyjaciółki 142" - kiedy i gdzie oglądać nowy odcinek?

Odcinek 142. "Przyjaciółek" będzie można obejrzeć w czwartek, 25 października w Telewizji Polsat. Nowy epizod wyemitowany zostanie tradycyjnie o 21:10. Osoby, które w tym czasie nie mogą zjawić się przed telewizorem, mogą obejrzeć serial "Przyjaciółki 142" online na internetowej platformie Ipla.tv.

RadioZET.pl/JW