Zamknij

Przyjaciółki, sezon 12: kiedy nowe odcinki serialu? [DATA PREMIERY]

Redakcja
06.09.2018 09:23
Przyjaciółki, sezon 12: kiedy nowe odcinki serialu? [DATA PREMIERY]
fot. VIPHOTO/EASTNEWS

Ostatni, 134. odcinek 11. sezonu "Przyjaciółek" zostanie wyemitowany w czwartek, 17 maja. W związku z tym zaczyna pojawiać się wiele pytań na temat tego, czy popularny serial wróci na antenę Telewizji Polsat. Dla wszystkich fanów serialu mamy bardzo dobrą wiadomość - trwają zdjęcia do 12. sezonu "Przyjaciółek"! Sprawdzamy, kiedy premiera nowych odcinków. 

Przyjaciółki, sezon 12: kiedy premiera nowych odcinków serialu? Sprawdzamy, czy produkcja wróci na antenę Telewizji Polsat jeszcze w 2018 roku.

» Przyjaciółki 134: streszczenie ostatniego odcinka 11. sezonu [17.05.] «

Przyjaciółki, sezon 12: kiedy nowe odcinki serialu? [DATA PREMIERY]

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów serialu. Będzie 12. sezon "Przyjaciółek"! Po emisji blisko 135 odcinków stacja zdecydowała się kontynuować produkcję. Informację o realizacji nowego 12. sezonu "Przyjaciółek" przekazała Nicole Bogdanowicz, która w serialu wciela się w rolę Julki, córki Anki i Pawła Strzeleckich. Na oficjalnym fan page'u serialu na Instagramie, udostępnione zostało zdjęcie dziewczyny trzymającej scenariusz do kolejnej serii.

julka

Po zamieszczeniu zdjęcia, wielu fanów serialu zaczęło poszukiwać informacji na temat tego, kiedy 12. sezon "Przyjaciółek" zostanie wyemitowany. Premiera 12. sezonu "Przyjaciółek" zapowiedziana jest na jesień 2018 roku. Pierwszy odcinek nowej serii będzie można oglądać już w czwartek, 6 września o 21:10 w Polsacie.

» Mam Talent 2018: kiedy nowa 11. edycja programu? [DATA PREMIERY] «

Przyjaciółki, nowy sezon 12 - streszczenie. Co się wydarzy w kolejnych odcinkach?

Nie wiadomo jeszcze, co wydarzy się w 12. sezonie "Przyjaciółek" ani, czy na ekranie zobaczymy wszystkich poznanych dotąd bohaterów. O tym, jak potoczą się dalsze losy czterech przyjaciółek, przekonamy się dopiero jesienią.

Finał 11. sezonu przyniesie wiele zaskoczeń i jak zwykle zostawi widzów w ogromnej niepewności. Przypominamy, że w ostatnim odcinku serii Maria, teściowa Anki, zorganizowała przyjęcie zaręczynowe. Z kolei Anka poznała rodzinę Weroniki, swojej biologicznej matki. Inga natomiast usłyszała wyznania miłosne aż od trzech mężczyzn, tj. Żółkowskiego, Andrzeja i Roberta. Dorota nadal boryka się ze swoimi problemami finansowymi, a Wika kolejny raz kazała Kubie się wyprowadzić. Na domiar złego Anka znowu sięgnęła po kieliszek, a Wika wyznała Indze, że zrobiła coś strasznego.

RadioZET.pl/JW