Zamknij

Przyjaciółki, sezon 12 - ostatni odcinek: STRESZCZENIE finałowego odcinka 146

Redakcja
22.11.2018 09:17
Przyjaciółki, sezon 12 - ostatni odcinek: STRESZCZENIE finałowego odcinka 146
fot. Screen Instagram/przyjaciolkipolsat

Ostatni odcinek 12. sezonu "Przyjaciółek" będzie można obejrzeć jeszcze w listopadzie. W finałowym 146. epizodzie fani serialu prawdopodobnie znajdą odpowiedzi na nurtujące od dawna pytania. Czy dojdzie do ślubu Zuzy i Jaśka i czy kobieta wygra walkę z rakiem? Jaką tajemnicę skrywa Wika i kto tak naprawdę jest ojcem jej dziecka? Streszczamy ostatni 146. odcinek 12. sezonu "Przyjaciółek".

"Przyjaciółki 146": streszczenie ostatniego odcinka 12. sezonu. Co się wydarzy w finałowym epizodzie? Jak potoczą się dalsze losy głównych bohaterek? Kiedy ostatni odcinek serialu zostanie wyemitowany? Przedstawiamy najważniejsze informacje.

» Przyjaciółki, sezon 13 - kiedy premiera nowych odcinków serialu? [DATA, OBSADA] «

Przyjaciółki 146 - ostatni odcinek: STRESZCZENIE finałowego odcinka 12. sezonu

W 145. odcinku "Przyjaciółek" do domu Strzeleckich przyjdą policjanci. Pokazując Ance dowód osobisty męża, przekażą straszną wiadomość - Paweł nie żyje. Załamana kobieta nie będzie mogła wybaczyć sobie, że zostawiła męża, gdy ten wpadł w ciąg alkoholowy. W ostatnim 146. odcinku "Przyjaciółek" Anka pojedzie do kostnicy, by zidentyfikować ciało. Na miejscu zauważy byłą żonę Żółkowskiego, z którym Paweł pił przez ostatnie dni. Czy zaszła pomyłka, a w kostnicy znajduje się ciało Żółkowskiego, a nie Pawła?

Z kolei Zuza jest pewna, że chce wyjść za Jaśka. Stefa odradza córce urządzenie ceremonii w tak trudnym dla niej momencie, jednak Zuza jest zdeterminowana. Postanawia zorganizować przyjęcie w ogrodzie. W finałowym odcinku 12. sezonu "Przyjaciółek" przyjdzie dzień ślubu. Obecni będą wszyscy najbliżsi pary. Czy Zuza będzie mogła cieszyć się wspólnymi chwilami z Jaśkiem? Czy kobieta wygra walkę z rakiem?

W 146. odcinku "Przyjaciółek" Wika nie będzie zadowolona, gdy dowie się, że Patrycja i Wiktor do siebie wrócili. Fryzjerka jest pewna, że kobieta coś przed nią ukrywa. W ostatnim epizodzie dowiemy się wreszcie, jaką tajemnicę skrywa Wika i co najważniejsze - kto tak naprawdę jest ojcem jej dziecka?

Przyjaciółki, sezon 12: ostatni odcinek - kiedy oglądać odcinek 146?

Ostatni odcinek 12. sezonu "Przyjaciółek" będzie można obejrzeć w czwartek, 22 listopada 2018 roku. Epizod tradycyjnie wyemitowany zostanie w Telewizji Polsat o godzinie 21:10. Ponadto"Przyjaciółki 146" online dostępny będzie na platformie Ipla.tv.

RadioZET.pl/JW