Przyjaciółki, sezon 13 - kiedy premiera nowych odcinków serialu? [DATA, OBSADA]

22.11.2018 09:18
xxx zet

Kiedy 13. sezon "Przyjaciółek"? Choć dokładna data premiery kolejnej serii nie jest jeszcze znana, to już wiadomo, w którym kwartale w nowym roku prawdopodobnie serial wróci na antenę Telewizji Polsat. Kiedy będzie można oglądać nowe odcinki i czy w kolejnej serii zobaczymy Anitę Sokołowską, która wciela się w Zuzę? Sprawdzamy, co już wiadomo o 13. sezonie serialu "Przyjaciółki".

Przyjaciółki, sezon 13 - kiedy premiera nowych odcinków serialu? [DATA, OBSADA] fot. Screen Instagram/przyjaciolkipolsat

"Przyjaciółki", 13. sezon - kiedy nowe odcinki serialu w Polsacie? Kto zagra w nowej serii? Czy pojawi się Anita Sokołowska, która wciela się w jedną z głównych bohaterek Zuzę? Sprawdzamy najważniejsze informacje - data premiery, obsada.

» Przyjaciółki, sezon 12 - ostatni odcinek: STRESZCZENIE finałowego odcinka 146 «

Przyjaciółki, sezon 13: kiedy nowe odcinki serialu? [DATA PREMIERY]

Mimo że finał 12. serii tytułowego serialu jeszcze przed nami, to już wielu fanów produkcji szuka informacji na temat tego, kiedy 13. sezon "Przyjaciółek" i czy w ogóle powstanie. Dla wszystkich osób, które nadal chcą śledzić losy czterech przyjaciółek, mamy dobre wiadomości. Rozpoczęły się już zdjęcia do kolejnej serii. Nowy 13. sezon serialu "Przyjaciółki" prawdopodobnie będzie można oglądać wiosną 2019 roku.

Informację o rozpoczęciu prac nad produkcją potwierdziła m.in. serialowa Dorotka, w którą wciela się Agnieszka Sienkiewicz. Na profilu na Instagramie zamieściła zdjęcie wraz z wiadomością o wystartowaniu prac nad produkcją.

dorotka

Przyjaciółki, nowy 13. sezon - obsada, streszczenie. Kto zagra i co się wydarzy?

Wiadomo, że w obsadzie 13. sezonu "Przyjaciółek" zobaczymy zarówno dobrze wszystkim znane twarze, jak i nowe postaci. Wiadomo, że w serialu ponownie będziemy mogli oglądać główne bohaterki, tj. Joannę Liszowską (jako Patrycja), Małgorzatę Sochę (Inga), Magdalenę Stużyńską-Brauer (Anka) oraz Anitę Sokołowską (Zuza). W obsadzie znajdzie się też znana wszystkim Dorotka (Agnieszka Sienkiewicz). Ponadto pojawi się nowa postać, w którą wcieli się Tamara Arciuch. Co ciekawe, aktorka prywatnie związana jest z Bartkiem Kasprzykowskim, czyli serialowym Pawłem, mężem Anki.

Na razie fabuła nowego sezonu serialu "Przyjaciółki" owiana jest tajemnicą. Czy Zuza wygra walkę z rakiem? Czy Inga wróci na prostą, a Patrycja znajdzie miłość? Czy relacja Anki z mężem się poprawi? Tego dowiemy się prawdopodobnie wiosną 2019 roku!

» Szkoła dla elity, sezon 2 - kiedy kolejne odcinki serialu? [PREMIERA, OBSADA] «

RadioZET.pl/JW

Oceń