Zamknij

Przyjaciółki, sezon 13 - kiedy premiera nowych odcinków serialu? [DATA, OBSADA]

Redakcja
28.02.2019 14:22
Przyjaciółki, sezon 13 - kiedy premiera nowych odcinków serialu? [DATA, OBSADA]
fot. Screen Instagram/przyjaciolkipolsat

Kiedy 13. sezon "Przyjaciółek"? Dobra wiadomość dla wszystkich fanów serialu - data premiery kolejnej serii jest już znana. Kiedy będzie można oglądać nowe odcinki i czy w kolejnej serii zobaczymy Anitę Sokołowską, która wciela się w Zuzę? Sprawdzamy, co już wiadomo o 13. sezonie serialu "Przyjaciółki".

"Przyjaciółki", 13. sezon - kiedy nowe odcinki serialu w Polsacie? Kto zagra w nowej serii? Czy pojawi się Anita Sokołowska, która wciela się w jedną z głównych bohaterek Zuzę? Sprawdzamy najważniejsze informacje - data premiery, obsada.

» Przyjaciółki, sezon 12 - ostatni odcinek: STRESZCZENIE finałowego odcinka 146 «

Przyjaciółki, sezon 13: kiedy nowe odcinki serialu? [DATA PREMIERY]

Informacji na temat tego, kiedy 13. sezon "Przyjaciółek" szuka wielu fanów serialu. Dla wszystkich osób, które nadal chcą śledzić losy czterech przyjaciółek, mamy dobre wiadomości. Nowy 13. sezon serialu "Przyjaciółki" będzie można oglądać od czwartku, 28 lutego w Telewizji Polsat. Godzina emisji nie będzie się różnić od pozostałych sezonów - kolejne odcinki emitowane będą o 21:10

» Polsat - wiosna 2019: nowa ramówka, seriale i programy. Czego możemy się spodziewać?

Przyjaciółki, nowy 13. sezon - obsada, streszczenie. Kto zagra i co się wydarzy?

Wiadomo, że w obsadzie 13. sezonu "Przyjaciółek" zobaczymy zarówno dobrze wszystkim znane twarze, jak i nowe postaci. Wiadomo, że w serialu ponownie będziemy mogli oglądać główne bohaterki, tj. Joannę Liszowską (jako Patrycja), Małgorzatę Sochę (Inga), Magdalenę Stużyńską-Brauer (Anka) oraz Anitę Sokołowską (Zuza). W obsadzie znajdzie się też znana wszystkim Dorotka (Agnieszka Sienkiewicz). Ponadto pojawi się nowa postać, w którą wcieli się Tamara Arciuch. Co ciekawe, aktorka prywatnie związana jest z Bartkiem Kasprzykowskim, czyli serialowym Pawłem, mężem Anki.

Poniżej przedstawiamy zwiastun 13. sezonu "Przyjaciółek".

» Szkoła dla elity, sezon 2 - kiedy kolejne odcinki serialu? [PREMIERA, OBSADA] «

RadioZET.pl/JW