Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Przyjaciółki, sezon 14 - kiedy premiera nowych odcinków i co się wydarzy?

23.05.2019 14:36

Kiedy 14. sezon "Przyjaciółek"? Wszystkich fanów serialu z pewnością ucieszy fakt, że informacja na temat powstania nowej serii została potwierdzona, a prace na planie 14. sezonu już się rozpoczęły. Kto dołączy do obsady serialu i co wydarzy się w kolejnych odcinkach? Szczegółowe informacje o sezonie 14. "Przyjaciółek" można znaleźć poniżej.

Przyjaciółki, sezon 14 - kiedy premiera nowych odcinków i co się wydarzy? fot. instagram.com/anita_sokolowskaa

"Przyjaciółki", 14. sezon - kiedy premiera kolejnych odcinków serialu? Kto dołączy do obsady? Co się wydarzy w nowej serii? Jak potoczą się dalsze losy czterech bohaterek? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania i sprawdzamy, co już wiadomo o 14. sezonie "Przyjaciółek".

Przyjaciółki, sezon 14 - kiedy premiera nowych odcinków?

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów serialu, którzy od dawna zastanawiają się, kiedy 14. sezon "Przyjaciółek" i czy nowa seria w ogóle powstanie - informacja na temat kontynuacji serialu została oficjalnie potwierdzona. Anita Sokołowska, czyli serialowa Zuza, opublikowała zdjęcie w swoich mediach społecznościowych, na którym poinformowała o rozpoczęciu prac nad sezonem 14. "Przyjaciółek".

Fani serialu muszą jednak uzbroić się w cierpliwość, ponieważ oficjalna data premiery 14. sezonu "Przyjaciółek" nie jest jeszcze znana. Prawdopodobnie jednak nowe odcinki popularnego serialu będzie można oglądać jeszcze we wrześniu 2019 roku. Jeśli pojawi się więcej informacji na ten temat, zamieścimy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

"Przyjaciółki 13", odc. 158 - STRESZCZENIE ostatniego odcinka serialu. Co się wydarzy?

Przyjaciółki, 14. sezon - co się wydarzy w kolejnych odcinkach serialu?

Na razie fabuła 14. sezonu "Przyjaciółek" owiana jest tajemnicą, a przed nami jeszcze finał 13. serii, który z pewnością zaskoczy niejednego widza. Prawdopodobnie w nowych odcinkach do obsady dołączy Stefan Pawłowski, którego serialowa Zuza pokazała w swoich mediach społecznościowych. Nie wiadomo jednak jeszcze, w jakiej roli go zobaczymy. 

Czy Zuza i Jasiek zdołają uratować swoje małżeństwo? Czy Wiktor jest ojcem dziecka Wiki? Czy Anka wróci do domu, a Inga na stałe zwiąże się z nowo poznanym mężczyzną? Tego dowiemy się już niebawem!

RadioZET.pl/JW

Oceń