Zamknij

Przyjaciółki, sezon 16 - kiedy nowe odcinki serialu i kiedy oglądać? [DATA PREMIERY]

Jolanta Waligóra
22.05.2020 09:25
Przyjaciółki, sezon 16 - kiedy nowe odcinki serialu i o której oglądać? [DATA]
fot. Tomasz Urbanek/East News

Kiedy 16. sezon "Przyjaciółek"? Choć wiele informacji na temat nowych odcinków i kontynuacji serialu owianych jest tajemnicą, to już teraz pojawiają się pierwsze szczegóły w tej sprawie. Poniżej można znaleźć wszystko, co na tę chwilę wiadomo o dacie premiery 16. sezonu "Przyjaciółek".

"Przyjaciółki", 16. sezon - kiedy premiera nowych odcinków serialu? Gdzie będzie można oglądać szesnasty sezon produkcji? O której godzinie transmisja w TV? Co warto wiedzieć na ten temat? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, kiedy 16. sezon "Przyjaciółek".

Przyjaciółki, sezon 16 - kiedy nowe odcinki serialu? [DATA PREMIERY]

Informacje na temat tego, kiedy 16. sezon "Przyjaciółek", szczególnie interesują wiele osób. W końcu serial cieszy się dużą popularnością, a przez lata emisji zdobył grono wiernych fanów, którzy z niecierpliwością oczekują dalszych przygód czterech bohaterek produkcji. Jak podaje portal Superseriale.se.pl, Anita Sokołowska, czyli serialowa Zuza, w wywiadzie dla magazynu Świat Seriali zdradziła, że ma powstać 16. sezon "Przyjaciółek".

Niestety trzeba będzie jednak uzbroić się w cierpliwość. Do tej pory nie pojawiły się żadne oficjalne informacje na temat tego, kiedy sezon 16. "Przyjaciółek". Jeśli tylko opublikowane zostaną takie szczegóły, zamieścimy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

Przyjaciółki, 16. sezon - kiedy, gdzie i o której godzinie oglądać?

Jak już wspominaliśmy powyżej, data premiera 16. sezonu "Przyjaciółek", a także szczegóły dotyczące dni i godzin emisji serialu, nie są jeszcze znane. Możliwe jednak, że tak jak to było w przypadku poprzednich sezonów, kolejne odcinki produkcji będzie można oglądać w Telewizji Polsat w każdy czwartek o godzinie 21:10.

Przypomnijmy, że ostatni odcinek 15. sezonu popularnego serialu będzie można oglądać tradycyjnie w czwartek, 21 maja 2020 roku. Ostatni 182. epizod tradycyjnie wyemitowany zostanie o godzinie 21:10 w Telewizji Polsat.

Przyjaciółki 182 - ostatni odcinek: STRESZCZENIE. Co się wydarzy i kiedy finał 15. sezonu?

RadioZET.pl/JW