Zamknij

Przysięga - OBSADA i STRESZCZENIE. O czym jest serial turecki i kto gra?

Jolanta Waligóra
19.09.2019 09:16
Przysięga - OBSADA i STRESZCZENIE. O czym jest serial turecki i kto gra?
fot. Youtube/The Promise Official

Serial turecki "Przysięga" w ramówce TVP zastąpi telenowelę "Wieczna miłość". Nowa produkcja opowiadać będzie o pięknej, a zarazem skromnej dziewczynie, która zmuszona zostaje do małżeństwa z obcym mężczyzną. Kto zagra i co warto wiedzieć? Szczegółowe informacje o obsadzie "Przysięgi" i streszczenie serialu tureckiego, zamieszczamy poniżej.

"Przysięga" - serial turecki: obsada, streszczenie. Kto zagra w nowej telenoweli TVP? O czym jest produkcja? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje, sprawdzamy obsadę "Przysięgi" i streszczamy serial turecki.

Przysięga - serial turecki: OBSADA. Kto gra w telenoweli?

Obsada serialu "Przysięga" to informacje, które szczególnie interesują wielu widzów. W nowej telenoweli TVP w rolach głównych zobaczymy: Özge Yağız (jako Reyhan), Berkant Müftüler (Hikmet) czy Gökberk Demirci (Emir). Ponadto zagrają m.in.: Can Verel (Kemal), Munise Özlem (Leyla), Gül Arcan Gürses (Cavidan), Ceyda Olguner (Cemre), Cansın Mina Gür (Masal), Mustafa Şimşek (Talaz), Sıla Türkoğlu (Suna) czy Yağmur Akdağ (Nigar). 

Przypomnijmy, że "Przysięga" to nowy serial turecki, który w ramówce TVP1 zastąpi telenowelę "Wieczna miłość". Odcinki produkcji będzie można oglądać od poniedziałku do piątku, począwszy od 3 września 2019 roku, o godzinie 16:05 w Telewizji Polskiej. Z kolei w Turcji "Przysięga" zadebiutowała 18 lutego 2019 roku. 

Przysięga - ile odcinków ma serial turecki i kiedy oglądać telenowelę w TVP?

Serial Przysięga - streszczenie. O czym jest turecka telenowela?

Nowy serial turecki "Przysięga"to opowieść o pięknej, a zarazem skromnej dziewczynie, która zmuszona zostaje do małżeństwa z obcym mężczyzną. Jak podaje Telemagazyn.pl, Reyhan urodziła się na wsi. To młoda, skromna oraz bardzo piękna dziewczyna, która była wychowywana w tradycyjny sposób. Po śmierci matki Reyhan została pozostawiona sama sobie. Wtedy pojawia się jej wujek, Hikmet i życie kobiety wywraca się do góry nogami.

Hikmet zabiera swoją siostrzenicę do Stambułu. Mężczyzna pragnie, by dziewczyna poślubiła jego rozpieszczonego syna, Emira. Początkowo Reyhan opiera się, ale wtedy wujek mówi jej, że jest poważnie chory. W związku z tym dziewczyna przystaje na prośbę Hikmeta. Emir także nie chce małżeństwa, bo za bardzo kocha swoją wolność i beztroskie życie, które dotychczas prowadził. Ostatecznie ojciec zmusza go do ślubu z Reyhan, ale Emir przysięga sobie, że złym traktowaniem żony doprowadzi do tego, że szybko zażąda rozwodu.

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl/JW