Zamknij

Przysięga - ile odcinków ma serial turecki i kiedy oglądać telenowelę w TVP?

Jolanta Waligóra
28.04.2020 08:35
Przysięga - ile odcinków ma serial turecki i kiedy oglądać telenowelę w TVP?
fot. Youtube/The Promise Official

Ile odcinków ma "Przysięga"? Nowy serial turecki w ramówce TVP zastąpi telenowelę "Wieczna miłość". Produkcja opowiadać będzie o pięknej, a zarazem skromnej dziewczynie, która zmuszona zostaje do małżeństwa z obcym mężczyzną, który także nie chce się żenić. Szczegółowe informacje na temat tego, ile odcinków ma serial "Przysięga" i kiedy oglądać, można znaleźć poniżej.

"Przysięga": serial turecki - ile odcinków liczy telenowela? Kiedy oglądać nową produkcję w TVP? O której godzinie emitowane będą kolejne odcinki? Co warto wiedzieć? Przedstawiamy szczegółowe informacje, sprawdzamy, ile odcinków ma "Przysięga" i kiedy oglądać w telewizji.

Przysięga - ile odcinków ma serial turecki?

Informacji na temat tego, ile odcinków ma "Przysięga", szuka wiele osób, które chcą oglądać nową turecką telenowelę. Serial w Turcji, który zadebiutował 18 lutego 2019 roku, liczył 70 epizodów. Nie wiadomo jednak jeszcze, ile odcinków serial "Przysięga" będzie liczył w Polsce. Jeśli tylko pojawią się jakikolwiek informacje na ten temat, zamieścimy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

Serial Przysięga - kiedy i o której godzinie oglądać w TVP?

Wiele osób szuka także w sieci informacji na temat tego, kiedy serial turecki "Przysięga" emitowany będzie w telewizji. Nową turecką telenowelę będzie można oglądać od poniedziałku do piątku w TVP1, począwszy od 3 września 2019 roku. Telenowela emitowana będzie o godzinie 16:05. W ramówce TVP zastąpi on serial "Wieczna miłość", której ostatni odcinek będzie można oglądać w poniedziałek, 2 września.

Nowy serial turecki "Przysięga"to opowieść o pięknej, a zarazem skromnej dziewczynie, która zmuszona zostaje do małżeństwa z obcym mężczyzną. Więcej szczegółowych informacji na temat fabuły i obsady telenoweli, można znaleźć w linku poniżej.

Przysięga - OBSADA i STRESZCZENIE. O czym jest serial turecki i kto gra?

RadioZET.pl/JW