Zamknij

Przysięga, odcinek 148- STRESZCZENIE. Co się wydarzy w serialu? [9.04]

Roksana Orlicka
08.04.2020 11:55
Przysięga odcinek 148 streszczenie i szczególy emisji
fot. YouTube/Przysięga screen

Streszczenie 148. odcinka serialu "Przysięga" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie dochodzi do porwania Reyhan. Emir zaczyna poszukiwania. Tymczasem dziewczyna próbuje uciec oprawcom. Co jeszcze się wydarzy w serialu i o której można obejrzeć nowy odcinek? Podajemy streszczenie 148. epizodu serialu "Przysięga" i szczegóły jego emisji.

"Przysięga", odcinek 148- STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Przysięga"? Gdzie i kiedy można obejrzeć turecki serial? Podajemy streszczenie 148. odcinka serialu "Przysięga" i szczegóły jego emisji.

Przysięga, odcinek 148: Streszczenie epizodu

Streszczenie 148. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco:

Emir nie przestaje martwić się sytuacją ojca. Hikmet opuszcza szpital i wraca do domu, ale wciąż potrzebuje opieki. Natomiast Reyhan zostaje porwana. Kemal wysyła do siostry list z przeprosinami i zapewnieniem, że bardzo ją kocha. Korespondencja przez przypadek trafia do Narin. Emir przejmuje się zniknięciem Reyhan i postanawia rozpocząć poszukiwania. Tymczasem dziewczyna próbuje uciec swoim oprawcom.

Zagłosuj

Czy Reyhan uda się uciec?

Liczba głosów:

Przysięga, odcinek 148: Gdzie i kiedy oglądać?

148. odcinek serialu "Przysięga" zostanie wyemitowany w czwartek, 9 kwietnia 2020 roku o godzinie 16:05 na kanale TVP 1.

Zobacz także: Przysięga, odcinek 147- STRESZCZENIE

RadioZET.pl//Teleman.pl/RO