Zamknij

Przysięga, odcinek 150- STRESZCZENIE. Co się wydarzy w serialu? [14.04]

Roksana Orlicka
10.04.2020 10:59
Przysięga odcinek 150 streszczenie i szczegóły emisji
fot. YouTube/Przysiega

Streszczenie 150. odcinka serialu "Przysięga" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Emir usiłuje ocalić Reyhan, ale wpada w pułapkę zastawioną przez Talaza. Co jeszcze się wydarzy w serialu i o której można obejrzeć nowy odcinek? Podajemy streszczenie 150. epizodu serialu "Przysięga" i szczegóły jego emisji. 

"Przysięga", odcinek 150- STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Przysięga"? Gdzie i kiedy można obejrzeć turecki serial? Podajemy streszczenie 150. odcinka serialu "Przysięga" i szczegóły jego emisji. 

Przysięga, odcinek 150: Streszczenie epizodu

Streszczenie 150. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco:

Emir usiłuje ocalić Reyhan, ale wpada w pułapkę zastawioną przez Talaza. Cavidan jest zrozpaczona, gdy poznaje prawdę o tym, co zrobił Emir. Narin stara się uniknąć kolacji, ponieważ sądzi, że Kemal planuje wtedy powiedzieć jej o swoich uczuciach. Tymczasem między mężczyzną a Oyą wreszcie dochodzi do porozumienia. Cavidan korzysta z okazji, by zemścić się na osłabionym Hikmecie.

Zagłosuj

Czy Emir uratuje żonę?

Liczba głosów:

Przysięga, odcinek 150: Gdzie i kiedy oglądać?

150. odcinek serialu "Przysięga" zostanie wyemitowany we wtorek, 14 kwietnia 2020 roku o godzinie 16:05 na kanale TVP 1.

Zobacz także: Przysięga, odcinek 149- STRESZCZENIE

RadioZET.pl//Teleman.pl/RO