Zamknij

Przysięga, odcinek 163- STRESZCZENIE. Co się wydarzy w serialu? [4.05]

Roksana Orlicka
30.04.2020 10:49
Przysięga odcinek 163 streszczenie i szczegóły emisji
fot. YouTube/Przysięga

Streszczenie 163. odcinka serialu "Przysięga" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Emir przybywa do domu Kemala i żąda spotkania z żoną. Wuj próbuje go uspokoić. Ostatecznie Reyhan zgadza się wrócić z mężem do rezydencji. Co jeszcze się wydarzy w serialu i o której można obejrzeć nowy odcinek? Podajemy streszczenie 163. epizodu serialu "Przysięga" i szczegóły jego emisji.

"Przysięga", odcinek 163 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Przysięga"? Gdzie i kiedy można obejrzeć turecki serial? Podajemy streszczenie 163. odcinka serialu "Przysięga" i szczegóły jego emisji.

Przysięga, odcinek 163: Streszczenie epizodu

Streszczenie 163. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco:

Emir wpada do domu Kemala i żąda spotkania z żoną. Wuj próbuje go uspokoić. Ostatecznie Reyhan zgadza się wrócić z mężem do rezydencji. Cemre po raz kolejny ją szantażuje. Sehriye znajduje nowy sposób, by pogodzić Narin z Kemalem. Yonca zjawa się u Emira z ważnymi dokumentami z firmy. Oya zauważa coraz więcej niepokojących szczegółów w rezydencji Hikmeta.

Przysięga, odcinek 163: Gdzie i kiedy oglądać?

163. odcinek serialu "Przysięga" zostanie wyemitowany w poniedziałek, 4 maja 2020 roku o godzinie 16:05 na kanale TVP 1.

Zobacz także: Przysięga, odcinek 162- STRESZCZENIE

RadioZET.pl//Teleman.pl/RO