Zamknij

Przysięga, odcinek 207 - STRESZCZENIE. Kemal musi odprawić Masal. Co jej powie? [6.07]

03.07.2020 21:42
Przysięga
fot. YouTube

Streszczenie 207. odcinka serialu "Przysięga" poniżej. W nowym epizodzie Kemal po wyroku sądu musi odprawić Masal. Nie wie, co ma powiedzieć córce. Kiedy przyjeżdża prawnik z opiekunką, postanawia okłamać dziewczynkę. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 207. odcinku "Przysięgi".

"Przysięga", odcinek 207 - STRESZCZENIE. Do Kemala przybywa prawnik wraz z opiekunką, którzy mają zabrać córkę do dziadka. Co jeszcze się stanie? Prezentujemy streszczenie 207. odcinka serialu "Przysięga" i szczegóły jego emisji.

Przysięga, odcinek 207: Streszczenie epizodu

W poprzednim odcinku zapadł wyrok, zgodnie z którym Kemal musi oddać córkę pod opiekę dziadka.Reyhan odtworzyła nagranie od Cemre. Ma przeczucie, że to nie Emir strzelał. Cavidan nakazuje śledzić Reyhan.

Streszczenie 207. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco:

Emir dostaje rzeczy z biura pani Suheyli, ale nie znajduje tego, czego szukał. Taci pociesza Sunę, która czuje się samotna w ośrodku rehabilitacji. Emir postanawia przejrzeć telefon Reyhan. Po Masal przyjeżdża prawnik z opiekunką. Kemal nie wie, jak powiedzieć córce, że musi się wyprowadzić. Wyręcza go Narin , która wyjaśnia Masal, że jedzie w odwiedziny do dziadka. Dziewczynka nie zdaje sobie sprawy z tego, że odwiedziny mogą się przedłużyć.
Reyhan udaje się do magazynu, w którym Emir rzekomo strzelał do człowieka. Nieoczekiwanie zjawia się tam także Emir! Mężczyzna prosi żonę, aby wyjaśniła mu, co robi w tym miejscu. Domyśla się, że jej żądanie rozwodu ma z tym związek. Wie już także, że Reyhan wielokrotnie próbowała dodzwonić się do Cemre. Reyhan próbuje uciec. Emir zatrzymuje ją, ale ona z bezsilności wybucha płaczem.

Przysięga, odcinek 207: Gdzie i kiedy oglądać?

207. odcinek serialu "Przysięga" zostanie wyemitowany w poniedziałek 6 lipca 2020 roku o godzinie 15.30 na kanale TVP 1.

Lubisz serial "Przysięga"? To musisz wiedzieć:

RadioZeT.pl/Telemagazyn.pl