Zamknij

Przysięga, odcinek 208 - STRESZCZENIE. Kemal nie umie pogodzić się z utratą Masal [7.07]

06.07.2020 15:23
Przysięga
fot. YouTube/Przysięga

Streszczenie 208. odcinka serialu "Przysięga" poniżej. W nowym epizodzie Kemal nie umie pogodzić się z utratą Masal. Od kiedy dziewczynka mieszka u dziadka, mężczyzna popada w pracoholizm. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 208. odcinku "Przysięgi".

"Przysięga", odcinek 208 - STRESZCZENIE. Kemal jest zdruzgotany utratą Masal. Nie umie się pogodzić ze stratą i wpada w wir pracy. Prezentujemy streszczenie 208. odcinka serialu "Przysięga" i szczegóły jego emisji.

Przysięga, odcinek 208: Streszczenie epizodu

W poprzednich odcinkach serialu zapadł wyrok, zgodnie z którym Kemal oddał córkę pod opiekę dziadka. Nieobecność córki staje się dla niego nie do zniesienia. Emir przyłapał Reyhan w magazynie, w którym mężczyzna podobno strzelał do człowieka. Obydwoje są zaskoczeni swoja obecnością. Kobieta jednak wybuchła płaczem. Nie wie, co powiedzieć Emirowi.

Streszczenie 208. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco:

Reyhan, mimo nacisków, nie wyjawia Emirowi prawdy. Zrozpaczony Kemal rzuca się w wir pracy. Cavidan bezskutecznie próbuje dodzwonić się do Talaza. Narin zjawia się w firmie Kemala. Talaz zmusza Cemre do zrobienia wesołego zdjęcia. Wuj Suat pomaga Emirowi w poszukiwaniach. Cavidan prosi Talaza, by wypuścił Cemre.

Przysięga, odcinek 208: Gdzie i kiedy oglądać?

208. odcinek serialu "Przysięga" zostanie wyemitowany we wtorek 7 lipca 2020 roku o godzinie 15.30 na kanale TVP 1.

Lubisz serial "Przysięga"? To musisz wiedzieć:

Posłuchaj podcastu

RadioZeT.pl/Telemagazyn.pl