Zamknij

Przystanek Alaska - kiedy premiera, obsada, opis fabuły nowego sezonu

Redakcja
22.11.2018 12:30
Przystanek Alaska - kiedy premiera, obsada, opis fabuły nowego sezonu
fot. Instagram/@renewcanceltvdotcom

Kiedy nowy sezon serialu "Przystanek Alaska"? Kultowa produkcja wraca po 23 latach przerwy - informacja ta została oficjalnie potwierdzona! Stacja CBS szykuje sequal serialu, a w obsadzie - oprócz nowych twarzy - mają pojawić się znani wszystkim bohaterowie. Szczegółowe informacje na temat daty premiery "Przystanku Alaska", obsadzie oraz fabuły, zamieszczamy poniżej.

"Przystanek Alaska" - kiedy premiera nowego 7. sezonu? Kto zagra? Czy powrócą znani wszystkim bohaterowie? O czym będą kolejne odcinki? Sprawdzamy informacje o serialu Przystanek Alaska - data premiery, obsada, opis fabuły.

Kiedy nowy sezon "Przystanku Alaska"? [DATA PREMIERY]

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów tytułowego serialu - "Przystanek Alaska" wraca po 23 latach przerwy! Choć pierwsze spekulacje na temat kontynuowaniu produkcji pojawiły się już dwa lata temu, to dopiero teraz informacja ta została oficjalnie potwierdzona.

Wszyscy fani kultowego serialu muszą jednak uzbroić się w cierpliwość. Nie wiadomo jeszcze, kiedy 7. sezon "Przystanku Alaska"się pojawi. Nie opublikowano również informacji dotyczącej tego, czy serial emitowany będzie w telewizji, czy dostępny będzie na jednej z platform internetowych.

Wiadomo, że nowe odcinki powstaną dla CBS, a Rob Morrow zagra nie tylko głównego bohatera, ale też zajmie się produkcją. Jeśli pojawi się więcej szczegółowych informacji na temat daty premiery "Przystanku Alaska", zamieścimy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

"Przystanek Alaska" - obsada, opis fabuły nowego sezonu serialu

Obsada "Przystanku Alaska" z pewnością wywoła radość u niejednego fana serialu. Oprócz nowych postaci zobaczymy znanych wszystkim bohaterów. Główną rolę zagra Rob Morrow, który ponownie wcieli się w Dr Joela Fleischmana. Oprócz tego - jak wspominaliśmy powyżej - zajmie się także produkcją. Pojawiają się również pogłoski, że do obsady 7. sezonu serialu "Przystanek Alaska" ma dołączyć John Corbett. Czy tak się stanie? Czekamy na oficjalne informacje w tej sprawie.

Nowy sezon serialu "Przystanek Alaska" ma przedstawiać losy doktora Joela Fleischmana, który powróci do Cicely na Alasce, żeby wziąć udział w pogrzebie przyjaciela. Przy okazji spotka się z dawnymi sąsiadami i znajomymi. 

Przypominamy, że serial nadawany był w latach 1990-1995 i liczył 6. sezonów. Wyróżniony został nagrodą Emmy i Złotymi Globami.

» Przyjaciółki, sezon 13 - kiedy premiera nowych odcinków serialu? [DATA, OBSADA] «

RadioZET.pl/JW