Zamknij

Psy 3 - kiedy premiera filmu Pasikowskiego i o czym będzie? [OBSADA]

Jolanta Waligóra
09.08.2019 13:06
Psy 3 - kiedy premiera filmu Pasikowskiego oraz o czym będzie? [OBSADA]
fot. Youtube/Herdeusz

"Psy 3" wracają na ekrany - oficjalna informacja na ten temat została ogłoszona. W obsadzie ponownie zobaczymy m.in. Bogusława Lindę, Cezarego Pazurę czy Artura Żmijewskiego. Co już wiadomo na temat kolejnej części filmu Pasikowskiego? Sprawdzamy informacje o obsadzie "Psów 3" i dacie premiery.

"Psy 3" - OBSADA: kto zagra w kolejnej części filmu Pasikowskiego? O czym będzie opowiadać? Kiedy premiera nowej produkcji? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy obsadę "Psów 3" i datę premiery filmu.

Psy 3 - OBSADA: kto zagra w filmie i o czym będzie?

Ruszyły zdjęcia do "Psów 3" - informacja na temat rozpoczęcia prac nad kolejną częścią kultowego filmu została potwierdzona. Przypomnijmy, że premiera drugiej część produkcji odbyła się w 1994 roku, co oznacza, że Pasikowski nakręci "Psy 3" po ponad 25 latach przerwy. Do obsady "Psów 3"powrócą zarówno znani wszystkim dobrze z poprzednich części bohaterowie, ale i pojawią się nowe postaci. Wiadomo już, że na ekranie zobaczymy m.in. Bogusława Lindę, Cezarego Pazurę czy Artura Żmijewskiego. Pazura potwierdził swój udział w filmie "Psy 3. Canis Majoris" na jednym z filmów opublikowanych na jego kanale w serwisie YouTube. W wideo wspomniał także, że zdjęcia do produkcji już się rozpoczęły.

Ponadto w filmie zagrają: Sebastian Fabijański, Tomasz Schuchardt, Marcin Dorociński

Akcja filmu "Psy 3. W imię zasad" toczyć ma się współcześnie. Franz Maurer (Bogusław Linda) wychodzi z więzienia, na które skazany został po zabójstwie w hotelu w "Psach 2. Ostatnia krew".

Kiedy premiera Psów 3? [DATA]

Wiele osób szuka także w sieci informacji na temat tego, kiedy "Psy 3" wejdą do kin. Trzeba będzie jednak uzbroić się w cierpliwość, ponieważ data premiery kolejnej części kultowego filmu nie została jeszcze ogłoszona. Jeśli tylko opublikowanych zostanie więcej szczegółowych informacji, zamieścimy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

Zagłosuj

Czekasz na film "Psy 3"?

Liczba głosów:

Władysław Pasikowski ma ogromne doświadczenie w kinie sensacyjnym. Poza "Psami" ma na swoim koncie między innymi świetnego "Krolla", "Pokłosie" czy Pitbull. Ostatni pies". Jego ostatnim dziełem jest "Kurier", który do kin wszedł 15 marca 2019 roku.

Psy 3: Ruszyły zdjęcia do filmu Pasikowskiego. Kogo zobaczymy w obsadzie?

RadioZET.pl/JW