Zamknij

Pułapka - obsada i streszczenie serialu TVN. O czym jest, kto jest kim?

Redakcja
17.09.2018 12:10
Pułapka - obsada i streszczenie serialu TVN. O czym jest, kto jest kim?
fot. screen z youtube/tvnpl

"Pułapka" to nowy serial w ramówce TVN. Premierowy odcinek wyemitowany został w niedzielę, 9 września o godzinie 21:30, a cała produkcja będzie liczyć sześć epizodów. W rolach głównych występują m.in. Agata Kulesza, Joanna Kulig oraz Leszek Lichota. Kto jeszcze znalazł się w obsadzie i o czym jest serial "Pułapka"? Streszczenie fabuły oraz pełną obsadę można znaleźć w tym artykule.

"Pułapka": serial TVN - obsada, streszczenie fabuły. Kto gra w nowym serialu? Kto jest kim? O czym jest? Sprawdzamy najważniejsze informacje na temat nowego serialu, który emitowany jest na kanale TVN.

"Pułapka" - obsada serialu TVN. Kto jest kim?

"Pułapka" to nowy serial kryminalno-obyczajowy, który można oglądać na kanale TVN. Pierwszy odcinek wyemitowany został w niedzielę, 9 września o 21:30. Kolejne epizody będzie można oglądać w każdą niedzielę, o wspomnianej porze. Produkcja będzie liczyć sześć odcinków i - jak stwierdził reżyser Łukasz Palkowski - przedstawia fabułę podzieloną na części. 

Zagłosuj

Będziesz oglądać serial "Pułapka"?

Liczba głosów:

W obsadzie serialu "Pułapka" znaleźli się m.in.: Agata Kulesza (jako Olga Sawicka), Marianna Kowalewska (Ewa Maj), Leszek Lichota (Komisarz Czarny), Mateusz Więcławek (Kamil), Joanna Kulig (starszy aspirant Justyna Mateja), Kinga Preis (prokurator Natalia Różańska), Krzysztof Pieczyński (Koman), Maria Raj (dyrektorka domu dziecka).

"Pułapka": serial TVN - streszczenie. O czym jest? [ZWIASTUN]

Oficjalny opis serialu TVN "Pułapka" brzmi następująco: "Główna bohaterka, Olga Sawicka, zmaga się z demonami przeszłości – traumatycznymi przeżyciami, które nie pozwalają jej zaznać spokoju po śmierci męża i przystąpić do pracy nad kolejną powieścią. Szukając inspiracji, trafia na reportaż telewizyjny. Zaginęła Zuza, jedna z podopiecznych domu dziecka. Zaintrygowana tematem pisarka postanawia odwiedzić placówkę pod pretekstem spotkania autorskiego. Jej uwagę zwraca Ewa – wrażliwa, prześladowana przez rówieśniczki dziewczyna, która nie wie nic o własnej przeszłości. By dowiedzieć się czegoś więcej o intrygującej nastolatce, Olga postanawia poprosić o pomoc zaprzyjaźnioną policjantkę – Justynę. To uruchamia prawdziwą lawinę wypadków… Sawicka trafia w sam środek zagadki kryminalnej, która okazuje się równie skomplikowana jak te, które opisywała w swych książkach. Wkrótce pisarka przekona się, że dom dziecka skrywa wiele mrocznych tajemnic, a podopieczni i wychowawcy niechętnie ujawniają to, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami placówki. Spotkanie z Ewą spowoduje, że Olga uwikła się w śmiertelnie niebezpieczne śledztwo, związane z tajemnicą sprzed lat…"

Zwiastun serialu "Pułapka" można znaleźć poniżej.

To również może cię zainteresować:

RadioZET.pl/JW