Zamknij

Pułapka: ostatni odcinek - streszczenie 6. odcinka. Co się wydarzy?

Redakcja
12.10.2018 15:34
Pułapka: ostatni odcinek - streszczenie 6. odcinka. Co się wydarzy?
fot. Screen z youtube/tvnpl

Ostatni odcinek serialu "Pułapka" zostanie wyemitowany w niedzielę, 14 października. Czy Ewie i Oldze uda się rozwiązać zagadkę? Kim okaże się morderca rodziców nastolatki? Streszczamy odcinek 6. serialu "Pułapka".

"Pułapka": ostatni odcinek - streszczenie 6. odcinka

W 5. odcinku serialu Ewa (Marianna Kowalewska) i Olga (Agata Kulesza) musiały zaufać Czarnemu (Leszek Lichota). Kobiety są pewne, że morderca rodziców nastolatki wciąż jest na wolności.

W ostatnim odcinku "Pułapki" Ewa i Olga wreszcie odkrywają tajemnicą sprzed 11 lat. Muszą odnaleźć mordercę, który przebywa na wolności. Podopieczna domu dziecka powoli przypomina sobie, jak wyglądało jej dzieciństwo - zdarzenia z przeszłości powoli zaczynają układać się w całość. Ewa jest pewna, że wie, kto zabił jej rodziców. Za dziewczyną rusza Olga, która podejrzewa, gdzie jest nastolatka. Rozmowę z poszukiwanym przestępcą przerywa atak nieznanej osoby. Kobiety zaczynają uciekać. Z kolei Czarny zostaje oskarżony o morderstwo. Mężczyzna jednak nie popełnił zbrodni. 

» Pułapka - obsada i streszczenie serialu TVN. O czym jest, kto jest kim? «

"Pułapka": finał - kiedy, o której i gdzie oglądać ostatni odcinek serialu?

Ostatni odcinek serialu "Pułapka" wyemitowany zostanie w niedzielę, 14 października. Finałowy epizod będzie można obejrzeć o godzinie 21:30 na kanale TVN. Z kolei 6. odcinek serialu online będzie dostępny na platformie Player.pl.

» "Pułapka", szon 2 - kiedy i czy będą kolejne odcinki serialu? «

RadioZET.pl/Player.pl/JW