Zamknij

"Pułapka", sezon 2 - kiedy i czy będą kolejne odcinki serialu?

Redakcja
18.10.2018 13:17
"Pułapka", sezon 2 - kiedy i czy będą kolejne odcinki serialu?
fot. Screen z Youtube/Recenzje filmowe

Czy 2. sezon serialu "Pułapka" powstanie? Wszyscy fani serialu z Agatą Kuleszą i Marianną Kowalewską w roli głównej mogą odetchnąć z ulgą. Stacja TVN podjęła decyzję o realizacji kolejnej serii. Co już teraz wiadomo o 2. sezonie "Pułapki"? Sprawdzamy najważniejsze informacje.

"Pułapka", 2. sezon serialu powstanie? Kiedy zostaną wyemitowane kolejne odcinki? Sprawdzamy, co już teraz wiadomo o drugiej serii.

» "Za marzenia", sezon 2 - kiedy nowe odcinki serialu? [DATA, OBSADA] «

"Pułapka", sezon 2 - czy będzie kontynuacja?

Dla wszystkich fanów tytułowego serialu mamy dobrą wiadomość. Jak podaje portal Wirtualne Media - powstanie sezon 2. serialu "Pułapka"! Już we wrześniu 2018 roku stacja TVN rozważała kontynuację produkcji i zleciła prace scenariuszowe do kolejnych odcinków. Scenariusz ponownie napisali Karolina Frankowska oraz Michał Godzic.

Przypominamy, że ostatni odcinek serialu "Pułapka" zostanie wyemitowany w niedzielę, 14 października. Więcej informacji na temat finałowego epizodu można znaleźć w linku poniżej.

» Pułapka: ostatni odcinek - streszczenie 6. odcinka. Co się wydarzy? «

"Pułapka" 2. sezon - kiedy nowe odcinki i co już wiadomo o kolejnej serii?

Wszyscy fani serialu, którzy od dawna zastanawiają się, kiedy 2. sezon serialu "Pułapka", muszą uzbroić się w cierpliwość. Nie została jeszcze ogłoszona dokładna data premiery kolejnej serii. Wiadomo jednak, że serial ma wrócić na antenę w 2019 roku. Pojawi się wiosną lub jesienią. Jeśli tylko zostaną opublikowane nowe informacje, zamieścimy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

Jak nieoficjalnie ustalił portal Wirtualne Media, w kontynuacji może powrócić Marianna Kowalewska, która wciela się w postać młodej dziewczyny Ewy. Przypominamy, że w obsadzie pierwszego sezonu znaleźli się m.in.: Agata Kulesza (jako Olga Sawicka), Marianna Kowalewska (Ewa Maj), Leszek Lichota (Komisarz Czarny), Mateusz Więcławek (Kamil), Joanna Kulig (starszy aspirant Justyna Mateja), Kinga Preis (prokurator Natalia Różańska), Krzysztof Pieczyński (Koman), Maria Raj (dyrektorka domu dziecka).

» Pułapka - obsada i streszczenie serialu TVN. O czym jest, kto jest kim? «

RadioZET.pl/JW