Zamknij

Pumpkin Spice Latte Starbucks 2019 - od kiedy w kawiarniach? [DATA]

Karolina Piotrowska
04.09.2019 14:11
Pumpkin Spice Latte Starbucks 2019 - od kiedy w kawiarniach? [DATA]
fot. Shutterstock

Pumpkin Spice Latte w Starbucks 2019 w Polsce już jest wyczekiwane przez fanów tego jesiennego napoju. Jest on popularny na całym świecie i co roku klienci sieci jednej z najpopularniejszych kawiarni wyszukują informacji o dacie premiery. Sprawdzamy pierwsze informacje na ten temat.

Pumpkin Spice Latte Starbucks 2019 - od kiedy w kawiarniach w Polsce? Data premiery i rodzaje słynnej jesiennej kawy, która już niedługo powinna pojawić się w znanej sieci Starbucks - sprawdzamy pierwsze potwierdzone informacje na ten temat.

Pumpkin Spice Latte Starbucks 2019 - kiedy w Polsce?

Znamy już datę premiery Pumpkin Spice Latte w Starbucks 2019 w Polsce! Na oficjalnym fanpage'u na Facebooku kawiarni pojawiła się już informacja na ten temat. Jako pierwsi Pumpkin Spice Latte będą mogli spróbować przedpremierowo członkowie Starbucks Rewards w dniach 3-9 września 2019 roku. Oficjalnie jednak jesienny napój dla wszystkich klientów w Polsce pojawi się w standardowej ofercie tydzień później. Premiera będzie miała miejsce we wtorek, 10 września.

Co to jest Pumpkin Spice Latte w Starbucks i jakie są wersje?

Słynna Pumpkin Spice Latte w Starbucks to jesienna, rozgrzewająca kawa o aromacie dyni, cynamonu, gałki muszkatołowej i goździków. Dodatkowo napój przyozdobiony jest bitą śmietaną i przyprawami, jednak można zrezygnować z tego dodatku.

W ofercie Pumpkin Spice Latte w Starbucks 2019 będą dostępne 3 napoje:

  • Pumpkin Spice Latte
  • Iced Pumpkin Spice Latte
  • Frappuccino

Nie jest jeszcze znana dokładna cena Pumpkin Spice Latte w Starbucks 2019 w Polsce. Prawdopodobnie napoje będą dostępne standardowo w trzech rozmiarach, a cena największego z nich nie powinna przekroczyć około 20 złotych.

Dodatkowo w kawiarni będzie można wybrać wegańską wersję Pumpkin Spice Latte. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej Starbucks Polska.

RadioZET.pl/KP