Zamknij

Pumpkin Spice Latte Starbucks 2020 - od kiedy w kawiarniach i w jakich wersjach? [DATA]

22.10.2020 11:10
Pumpkin Spice Latte Starbucks 2020 - od kiedy w kawiarniach i w jakich wersjach? [DATA]
fot. Shutterstock

Pumpkin Spice Latte w Starbucks 2020 w Polsce to jeden z najbardziej wyczekiwanych napojów przez fanów na całym świecie. Jest on popularny również w Polsce i co roku klienci sieci jednej z najpopularniejszych kawiarni wyszukują informacji o dacie premiery. Sprawdzamy pierwsze informacje na ten temat.

Pumpkin Spice Latte Starbucks 2020 - od kiedy w kawiarniach w Polsce? Data premiery i rodzaje słynnej jesiennej kawy, która już niedługo powinna pojawić się w znanej sieci Starbucks - sprawdzamy pierwsze potwierdzone informacje na ten temat.

Pumpkin Spice Latte Starbucks 2020 - kiedy w Polsce?

Znamy już oficjalną datę premiery Pumpkin Spice Latte w Starbucks 2020 w Polsce! Jako pierwsi napoju będą mogli spróbować użytkownicy Starbucks Rewards w dniach 15 - 21 września 2020 r. we wszystkich kawiarniach Starbucks w Polsce przy płatności Kartą Starbucks lub aplikacją Starbucks CEE.

W sieci już w sierpniu zaczynały pojawiać się pierwsze przypuszczenia i podpowiedzi. Na oficjalnym fanpage'u na Facebooku kawiarni pojawiła się informacja o tym, że jeden z letnich napojów z oferty specjalnej pozostanie dostępny jeszcze tylko przez ograniczony czas. 

Nowa jesienna oferta i kultowa Pumpkin Spice Latte pojawi się w regularnej sprzedaży pod koniec września, a dokładniej od wtorku, 22 września 2020 roku.

Również w poprzednim roku jako pierwsi Pumpkin Spice Latte mogli spróbować przedpremierowo członkowie Starbucks Rewards. Oficjalnie jednak jesienny napój dla wszystkich klientów w Polsce pojawia się w standardowej ofercie około tydzień później, tak samo jak w tym roku.

Co to jest Pumpkin Spice Latte w Starbucks i jakie są wersje?

Słynna Pumpkin Spice Latte w Starbucks to jesienna, rozgrzewająca kawa o aromacie dyni, cynamonu, gałki muszkatołowej i goździków. Dodatkowo napój przyozdobiony jest bitą śmietaną i przyprawami, jednak można zrezygnować z tego dodatku.

W ofercie Pumpkin Spice Latte w Starbucks 2020 dostępne będą 2 napoje:

  • Pumpkin Spice Latte
  • Iced Pumpkin Spice Latte

Nie jest jeszcze znana dokładna cena Pumpkin Spice Latte w Starbucks 2020 w Polsce oraz jakie wersje pojawią się w kawiarni. Prawdopodobnie napoje będą dostępne standardowo w trzech rozmiarach, a cena największego z nich nie powinna przekroczyć około 20 złotych.

Dodatkowo w kawiarni będzie można wybrać wegańską wersję Pumpkin Spice Latte, podobnie jak inne kawy i napoje na bazie mleka. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej Starbucks Polska.

RadioZET.pl