Zamknij

Quebonafide w 1 z 10 - kiedy odcinek Jeden z Dziesięciu z raperem i o której godzinie oglądać?

Jolanta Waligóra
21.02.2020 12:36
Quebonafide w 1 z 10 - kiedy odcinek Jeden z Dziesięciu z raperem i o której godzinie oglądać?
fot. Jakub Kaminski/East News

Quebonafide w "1 z 10" - informacje o pojawieniu się w popularnym programie Telewizji Polskiej zamieścił sam raper w swoich mediach społecznościowych. Prawdopodobnie muzyka będziemy mogli oglądać w teleturnieju jeszcze w pierwszej połowie 2020 roku. Szczegółowe informacje na temat tego, kiedy Quebo w "Jeden z Dziesięciu" i o której oglądać odcinek z udziałem rapera, można znaleźć poniżej.

Quebonafide w "Jeden z Dziesięciu" - kiedy odcinek z raperem? O której godzinie oglądać program i na jakim kanale? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy, kiedy Quebonafide w "1 z 10" i o której oglądać odcinek z udziałem znanego rapera.

Quebonafide w 1 z 10 - kiedy odcinek Jeden z Dziesięciu z raperem? [DATA]

Quebo w "Jeden z Dziesięciu" - informacje o pojawieniu się w popularnym programie Telewizji Polskiej zamieścił sam raper w swoich mediach społecznościowych. Na początku lutego 2020 roku na swoim Insta Stories powiadomił swoich fanów o udziale w teleturnieju. 

Dziękuję za wszystkie miłe słowa po dzisiejszym występie w TVN. Właśnie się zbieram na kolejny program, tym razem to będzie "Jeden z Dziesięciu". Trzymajcie za mnie mocno kciuki - poinformował raper na nagraniu.

W związku z tym wiele osób zaczęło poszukiwać w sieci informacji na temat tego, kiedy Quebonafide w "1 z 10". Niestety trzeba będzie uzbroić się w cierpliwość. Nie wiadomo jeszcze, w którym odcinku "Jeden z Dziesięciu" pojawi się Quebo. Prawdopodobnie jednak będzie to jeszcze w pierwszej połowie 2020 roku. Jeśli tylko opublikowane zostaną oficjalne informacje na ten temat, zamieścimy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

Quebonafide pokazał, jak bawi się na weselu z Natalią Szroeder. Wideo jest hitem w sieci

Quebonafide w Jeden z Dziesięciu - o której godzinie oglądać odcinek?

Program "Jeden z Dziesięciu" emitowany jest codziennie od poniedziałku do piątku. Nowe odcinki teleturnieju można oglądać od godziny 18:55 w TVP1. Artykuł z informacją o odcinku "1 z 10" z Quebonafide będziemy aktualizować.

Przypomnijmy, że Quebonafide odkąd zmienił wizerunek na potrzeby nowej płyty, nie przestaje być na językach. Niedawno pojawił się w porannym programie "Dzień Dobry TVN", w którym po raz kolejny mogliśmy go oglądać w nowej odsłonie - cichego okularnika bez tatuaży. W połowie lutego raper ogłosił także trasę koncertową, promującą jego najnowszą płytę, na której znalazły się m.in. takie utwory jak "Jesień" oraz "Romantic Psycho". Raper wystąpi m.in. w Warszawie.

Koncert Quebonafide 2020 - kiedy, gdzie się odbędzie i kiedy bilety w sprzedaży?

Quebonafide, a właściwie Kuba Grabowski to polski raper, piosenkarz, autor tekstów. Członek duetów Yochimu oraz Taconafide. Założyciel wytwórni QueQuality. Muzyk sprzedał w Polsce ponad 350 tys. płyt co czyni go jednym z najlepiej sprzedających się raperów w Polsce.

Zagłosuj

Podoba ci się nowy wizerunek Quebonafide?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/JW