Zamknij

Queen w Łodzi - godzina koncertu, informacje organizacyjne [DOJAZD, parking]

Redakcja
06.11.2017 10:15
koncert zespołu queen w Łodzi
fot. pixabay.pl

Queen w Łodzi - znamy godzinę koncertu i informacje organizacyjne. Sprawdź, jak dojechać na koncert i gdzie znaleźć parking!

Już dzisiaj w łódzkiej Atlas Arenie wystąpi gwiazda światowej sławy - zespół Queen. Koncert cieszy się sporym zainteresowaniem fanów, ale organizatorzy przewidzieli także sprzedaż biletów tuż przed rozpoczęciem imprezy. Bilety dostępne będą przy wejściu numer 1, już od godziny 12:00. Kupować wejściówki cały czas można za pośrednictwem strony eBilet.pl lub w stacjonarnych pustach sieci EMPIK. Aktualne informacje na temat puli pozostałych biletów możecie sprawdzić tutaj.

Znamy godzinę rozpoczęcia koncertu zespołu Queen

Pomimo tego, że start imprezy został przewidziany na godzinę 20:30, szczęśliwym posiadaczom biletów Golden Circle Early Entrance wejście numer 19 zostanie otwarte już od godziny 18:30. Fani, którzy zakupili bilet Golden Circle General Admission, zostaną wpuszczani dopiero od godziny 19:00. Dla nich przewidziane zostały wejścia 20 i 21.

Dodatkowo, trybuny i sektory VIP zapełniać się będą dopiero od godziny 19:00.

Dojazd i parking - cenne wskazówki dla widzów

Do Atlas Areny najłatwiej dojechać jest samochodem. Warto jednak mieć na uwadze ewentualne utrudnienia na łódzkich drogach i podczas parkowanie. Organizatorzy przewidzieli możliwość parkowania przy hali - parking płatny jest 30zł. W razie braku miejsc postojowych, dostępny będzie parking pod wiaduktem kolejowym na dworcu Łódź Kaliska, a także zatoka na al. Unii Lubelskiej i ogrodzony parking przy "starych kasach" PKP.

Podróżujący koleją lub autobusem będą mogli skorzystać z komunikacji miejskiej, która dowiezie ich bezpośrednio pod halę. Jak podają organizatorzy, najwygodniej będzie skorzystać z autobusów linii 6, 52, 86, 88A, 93, 97A, 97B, 99, N2, lub z tramwajów 8, 10B, 10A, 12A, 12B, 14, 15.

Atlas Arena zadbała również o bogatą ofertę gastronomiczną. Fani zespołu Queen będą mogli spróbować ciepłych przekąsek lub zakupić ciepłe i zimne napoje. W informacjach udostępnionych przez organizatorów zawarta została także wzmianka o zakazie używania lamp błyskowych i fleszy podczas trwania koncertu. Udostępniona zostanie także szatnia - płatna dodatkowo 2zł za osobę.

RadioZET.pl/atlasarena.pl/JH