Zamknij

Quefestiwal - Katowice 2018: bilety - ile kosztują i czy są jeszcze dostępne?

Redakcja
08.08.2018 13:45
Quefestiwal - Katowice 2018: bilety - ile kosztują i czy są jeszcze dostępne?
fot. PAWEL SKRABA/REPORTER / EAST NEWS

Quefestiwal 2018 w Katowicach i bilety na to wydarzenie cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród fanów takich artystów jak m.in. Quebonafide, Guzior, Wac Toja, PlanBe i innych. Sprawdzamy, czy bilety na Quefestiwal są jeszcze dostępne w sprzedaży oraz gdzie i za ile jeszcze można je kupić.

Quefestiwal - Katowice 2018: bilety. Ile kosztują, gdzie kupić i czy są jeszcze dostępne w sprzedaży? Sprawdzamy informacje dla tych, którzy planują wybrać się w październiku do Katowic, aby usłyszeć na żywo największych artystów polskiej sceny hip-hopowej i zaproszonych na festiwal zagranicznych artystów.

Bilety na Quefestiwal 2018 w Katowicach - cena, gdzie kupić

W sprzedaży są jeszcze dostępne ostatnie bilety na Quefestiwal - Katowice 2018. Można je kupić w sprzedaży online na stronach going.plbiletomat.plticketmaster.plticketos.pl oraz w salonach EMPIK, MEDIAMARKT i SATURN w całej Polsce. Ceny biletów na Quefestiwal 2018 w tej chwili zaczynają się od 69 zł (płyta) i 79 zł (sektor).

Tegoroczna - trzecia edycja Quefestiwalu odbędzie się 13 października 2018 w samym sercu Katowic w legendarnym Spodku. Otwarcie bram zostało zaplanowane na godzinę 16.00, start imprezy - na 18.00, a zakończenie około 2.00.

Quefestiwal 2018 - kto wystąpi? [LINE-UP]

Jak możemy przeczytać na oficjalnym wydarzeniu na Facebooku: W ten wyjątkowy wieczór, na scenie w jedynym i niepowtarzalnym koncercie, usłyszymy wszystkich artystów QueQuality - wytwórni, która jak żadna inna, w błyskawicznym czasie, nie tyle zadomowiła się na rynku, co szturmem wdarła się na czołowe pozycje, wyznaczając trendy za którymi podąża konkurencja. Milion subskrybentów na kanale YT, multiplatynowe wyróżnienia dla Quebonafide (najpopularniejszy artysta w Polsce minionego roku!), wprowadzenie do rapgry szeregu nowych twarzy, prowadzących dziś udane kariery, to tylko wierzchołek góry lodowej. 

Oprócz reprezentantów QueQuality wystąpią zaproszeni specjalnie na ten wieczór goście z Polski, a także artyści zza granicy. Zaprezentują oni premierowo materiały ze swoich najnowszych albumów, ale organizatorzy zapewniają, że nie zabraknie także największych hitów.

Line-up Quefestiwalu 2018 w Katowicach prezentuje się w tej chwili następująco:

Jak zapewniają organizatorzy, artyści, którzy wystąpią na Quefestiwalu 2018 w Katowicach będą ujawniani stopniowo, dlatego warto śledzić zapowiedzi publikowane na oficjalnym wydarzeniu na Facebooku.

RadioZET.pl/KP