Zamknij

Radio ZET - koncerty 2019: kto wystąpi, kiedy i gdzie się odbędą? [INFORMACJE]

Jolanta Waligóra
18.07.2019 12:03
Radio ZET - koncerty 2019: kto wystąpi, kiedy i gdzie się odbędą? [INFORMACJE]
fot. SHUTTERSTOCK

Koncerty Radia ZET 2019 pod hasłem "Siła Muzyki Radia ZET" wystartują już w drugiej połowie lipca. Muzyczne wydarzenia odbędą się w Siemiatyczach oraz w Uniejowie. Na scenie pojawią się znane polskie gwiazdy, m.in. Kasia Cerekwicka, Natalia Szroeder czy Mateusz Ziółko. Szczegółowe informacje o letniej trasie koncertowej Radia ZET 2019 zamieszczamy poniżej. 

Radio ZET - koncerty 2019: kto wystąpi w Siemiatyczach i w Uniejowie? Kiedy odbędzie się muzyczne wydarzenie? Gdzie będzie mieć miejsce? Przedstawiamy szczegóły i sprawdzamy najważniejsze informacje o koncertach "Siła Muzyki Radia ZET".

Radio ZET - koncert w Siemiatyczach 2019: kto wystąpi i kiedy?

Koncerty Radia ZET 2019 pod hasłem "Siła Muzyki Radia ZET" startują już w połowie lipca. Na początku ekipa Radia ZET zawita w Siemiatyczach - koncert zaplanowany jest na niedzielę, 21 lipca na terenach rekreacyjnych przy ul. Grodzieńskiej. Na scenie pojawią się popularne gwiazdy polskiej muzyki. Zagrają Kasia Cerekwicka, Baranovski, Szymon Chodyniecki, zespół Impacto oraz lokalni artyści. Start koncertu o godz. 16:30. 

Podczas koncertu Radia ZET w Siematyczach 2019 zgromadzona publiczność może także liczyć na wspólną zabawę z prezenterami Radia ZET - Kamilem Noselem i Damianem Michałowskim.

Koncert Radia ZET 2019 - Uniejów: kto wystąpi i kiedy się odbędzie?

Kolejnym i zarazem ostatnim przystankiem na trasie Radia ZET jest koncert w Uniejowie 2019. 21 września 2019 na scenie specjalnie dla wszystkich fanów pojawią się Lady Pank, Kult, Krzysztof Cugowski oraz zespół Impacto. Wszyscy, którzy przybędą na wydarzenie będą mieli też szansę spotkać prezenterów Radia ZET, którzy poprowadzą koncert. Nie zabraknie oczywiście konkursów z nagrodami!

Dla nieobecnych podczas letnich koncertów Radia ZET 2019 w Siemiatyczach i Uniejowie przygotowane zostaną specjalne relacje, które będzie można usłyszeć w Radiu ZET. Dodatkowo to, co będzie działo się podczas koncertów, pokażemy od kulis w naszych mediach społecznościowych - na Facebooku oraz Instagramie. 

RadioZET.pl/JW