Zamknij

Radzimir Dębski - kim jest? Wzrost, koncerty, dziewczyna, wiek, Beyonce

Redakcja
11.09.2018 10:57
Radzimir Dębski - kim jest? Wzrost, koncerty, dziewczyna, wiek, Beyonce
fot. Adam Burakowski/REPORTER/EASTNEWS

Radzimir Dębski będzie gościem Kuby Wojewódzkiego. Polski muzyk zasiądzie na słynnej kanapie "Króla TVN-u" razem z aktorem, Krzysztofem Materną. Odcinek z ich udziałem wyemitowany zostanie we wtorek, 11 września. Co warto wiedzieć o artyście? Sprawdzamy, kim jest Radzimir Dębski - jego kariera, osiągnięcia i życie prywatne.

Kim jest Radzimir Dębski? Gość Kuby Wojewódzkiego 11 września. Co warto wiedzieć o muzyku? Przedstawiamy wszystkie najważniejsze informacje na temat artysty - jego życiorys i osiągnięcia.

Radzimir Dębski - kim jest gość Kuby Wojewódzkiego 11.09?

Radzimir Dębski (Jimek) to kompozytor, dyrygent oraz producent muzyczny. Pochodzi z rodziny o artystycznych tradycjach. Jest synem kompozytora Krzesimira Dębskiego oraz piosenkarki i aktorki Anny Jurksztowicz. Ma starszą siostrę oraz dwójkę przyrodniego rodzeństwa. Radzimir Dębski ukończył Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina w Warszawie. Jest także absolwentem University of California, Los Angeles. Jest aktywny od 2001 roku. Jest m.in. współautorem muzyki do popularnego serialu "Ranczo" oraz takich filmów jak "Orkiestra niewidzialnych instrumentów" czy "Apartament".

Radzimir Dębski był wielokrotnie doceniany nie tylko w Polsce, ale i za granicą. W trakcie jednego z koncertów zagrał m.in. medley przebojów hip-hopowych, a następnie opublikował ją pod nazwą "Historia Hip-Hopu". Nagranie docenione zostało m.in. przez amerykańskiego aktora Ashtona Kutchera oraz amerykańskich muzyków  M.O.P., Prodigy oraz Pharoahe Monc. Zauważony został także przez Beyonce. Radzimir Dębski w 2012 roku został laureatem konkursu na remiks piosenki „End of Time” wspomnianej wokalistki. Piosenka ukazała się tego samego roku na jej minialbumie zatytułowanym "4: The Remix".

Radzimir Dębski: wzrost, koncerty, dziewczyna, wiek

Radzimir Dębski urodził się 30 kwietnia 1987 roku w Szczecinie. W tym roku skończył 31 lat. Ma około 188 cm wzrostu. Radzimir Dębski organizuje właśnie swój pierwszy festiwal JIMEK+ w Gliwicach. "JIMEK+ to pierwsza edycja dwudniowego festiwalu, na którym zaprezentujemy szeroki wachlarz kompozycji i aranżacji Jimka z jego orkiestrą i pod jego batutą. Festiwal uzupełnią specjalni polscy i zagraniczni goście, których Jimek jako szef muzyczny całości zaprosił do udziału w tym wyjątkowym projekcie." - czytamy na stronie eventim.pl. Więcej szczegółowych informacji na temat wydarzenia można znaleźć w linku poniżej.

» Festiwal JIMEK+ Gliwice - bilety, line-up, data, miejsce «

Prywatnie muzyk związany jest od ponad ośmiu lat z modelką. Dziewczyną Radzimira Dębskiego jest Klaudia Wróbel.

Radzimir Dębski u Kuby Wojewódzkiego - kiedy i gdzie oglądać?

Radzimir Dębski razem z Krzysztofem Materną zasiądzie na słynnej kanapie już we wtorek, 11 września. Odcinek z udziałem muzyka wyemitowany zostanie o godzinie 22:30 na antenie TVN. Wszystkie osoby, które nie mogą zjawić się przed telewizorem w tym czasie, mogą obejrzeć Radzimira Dębskiego u "Kuby Wojewódzkiego" online, na internetowej platformie player.pl.

RadioZET.pl/JW