Zamknij

Rafał Jonkisz - wiek, rodzeństwo, wzrost, waga: kim jest uczestnik Dance Dance Dance 2?

Karolina Piotrowska
28.02.2020 14:44
Rafał Jonkisz - wiek, rodzeństwo, wzrost, waga: kim jest uczestnik Dance Dance Dance 2?
fot. mat. prasowe / archiwum prywatne

Rafał Jonkisz razem ze swoim bratem wezmą udział w 2. edycji programu "Dance Dance Dance". Poniżej zebraliśmy informacje o tym, kim jest Rafał Jonkisz, jego wzrost, wiek, waga, rodzeństwo, Instagram i inne szczegóły, m.in. dotyczące jego kariery.

Rafał Jonkisz - wiek, rodzeństwo, wzrost, waga: kim jest uczestnik Dance Dance Dance 2? W poniższym artykule zebraliśmy najważniejsze informacje na jego temat.

Dance, dance, dance 2 - UCZESTNICY. Kto wystąpi w drugiej edycji programu 2020? [LISTA]

Kim jest Rafał Jonkisz? [WIEK, RODZEŃSTWO, WZROST, WAGA, INSTAGRAM]

Rafał Jonkisz ma 22 lata, urodził się 14 września 1997 w Rzeszowie. Jest polskim modelem, akrobatą i celebrytą. Zdobył tytuł Mistera Polski 2015, był również półfinalistą Mister World 2016. Rafał Jonkisz ma 187 centymetrów wzrostu, waży około 84 kg. W październiku 2018 rozpoczął naukę w Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania w Warszawie.

Był uczestnikiem telewizyjnych programów rozrywkowych dla celebrytów: " Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" (2016) i " Agent - Gwiazdy" (2019). W lutym 2019 roku wraz z Sebastianem Chłodnickim otworzył sklep odzieżowy Balmora.

Wiele osób szuka w internecie informacji o tym, czy Rafał Jonkisz ma rodzeństwo. Ma starszą o rok siostrę Sylwię, młodszą o pięć lat siostrę Magdalenę oraz młodszego brata Krzysztofa, z którym wystąpią razem w programie TVP "Dance Dance Dance 2".

Krzysztof Jonkisz - kim jest uczestnik Dance Dance Dance 2? [WIEK, INSTAGRAM]

Będzie to najmłodszy duet drugiej edycji programu. Bracia, dla których akrobatyka jest sposobem na życie. Obaj skończyli Liceum Sportowe w Rzeszowie. Rafał jest starszy od Krzysztofa o dwa lata i to on zaszczepił w młodszym bracie miłość do sportu. Systematyczność, sportowego ducha i ciężką pracę mają we krwi. W rodzinnym mieście znani z tego, że podczas szkolnych dyskotek głównie podpierali ściany. W programie zamierzają udowodnić, że potrafią być królami parkietu. Od ponad roku razem mieszkają w Warszawie. 

Na Instagramie Rafał Jonkisz prowadzi swoje konto jako @rafal_jonkisz. Obserwuje go tam ponad 336 tysięcy użytkowników. Co ciekawe, w 2016 roku znalazł się w pierwszej dziesiątce rankingu najczęściej obserwowanych profili polskich użytkowników w serwisie Snapchat.

Rafał Jonkisz z Dance Dance Dance 2 - Mam Talent, Ninja Warrior [AKROBATYKA]

Oprócz udziału w 2. edycji Dance Dance Dance, Rafał Jonkisz pojawiał się również w innych programach, m.in. w "Mam Talent" czy "Ninja Warrior". Jego występy można znaleźć m.in. na jego profilu na Facebooku.

W 2. edycji programu "Dance Dance Dance" taneczne umiejętności zaprezentują: wokalistka Katarzyna Stankiewicz z siostrą Anną Stankiewicz, jedna z najpopularniejszych par w sieci - Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz znani jako Fit Lovers, aktorzy Anna Karczmarczyk i Mateusz Łapka, prowadzący "Pytanie na Śniadanie" Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora, aktorski duet Rafał Mroczek i Przemysław Cypryański oraz wspomniani bracia akrobaci - Rafał i Krzysztof Jonkisz. W każdym odcinku duety zaprezentują wspólny układ oraz choreografię solową. Wszystko na scenie wykorzystującej najnowsze osiągnięcia technologiczne. Dzięki rozszerzonej rzeczywistości łączącej świat realny z wirtualnym ponownie przeniesiemy się w scenerię znaną z najsłynniejszych światowych klipów.

RadioZET.pl/KP