Zamknij

Rafał Szatan - kim jest uczestnik "Tańca z Gwiazdami"? [WIEK, WZROST, DZIECI]

Paweł Żurek
13.09.2019 14:45
Rafał Szatan - kim jest uczestnik "Tańca z Gwiazdami"? [WIEK, WZROST, DZIECI]
fot. Piotr Korczak /REPORTER

Rafał Szatan jest kolejnym z ogłoszonych uczestników nowej edycji programu Taniec z Gwiazdami. Wokalista i aktor do tej pory pracował głównie w teatrze muzycznym oraz na planach seriali - M jak miłość i Ojciec Mateusz.  Teraz w programie Polsatu będziemy mogli podziwiać jego umiejętności taneczne. Szczegółowe informacje o karierze i życiu prywatnym Rafała Szatana można znaleźć poniżej.

Kim jest Rafał Szatan, uczestnik Tańca z gwiazdami? Aktor i wokalista jest znany m.in. widzom seriali M jak miłość czy Ojciec Mateusz. Sprawdźcie, co wiadomo o nowym uczestniku Tańca z gwiazdami. 

>> Taniec z gwiazdami: Rafał Szatan oficjalnie w 10. edycji show

>> Barbara Kurdej-Szatan - kim jest uczestniczka "Tańca z Gwiazdami"?

Rafał Szatan - Taniec z Gwiazdami: kim jest uczestnik programu?

Rafał Szatan to urodzony 24 kwietnia 1988 w Warszawie polski aktor i wokalista. Jest on absolwentem wokalistyki na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej na Akademii Muzycznej w Katowicach.

W latach 2010–2015 Rafał Szatan był wokalistą zespołu RH+. Brał on też udział w programach The Voice of Poland (2011) i X Factor (2012) oraz Twoja twarz brzmi znajomo (2018).

Rafał Szatan na stałe pracuje w Teatrze Muzycznym w Gliwicach. Udziela się też na planach popularnych seriali telewizyjnych.

>> Taniec z Gwiazdami 10 - UCZESTNICY. Kto wystąpi i kiedy premiera 10. edycji?

Rafał Szatan - wiek, wzrost, dzieci, żona, Instagram, życie prywatne

Rafał Szatan ma 31 lat. Na próżno jednak szukać w sieci informacji na temat wzrostu Rafała Szatana.

Rafał Szatan w 2011 ożenił się z Barbarą Kurdej-Szatan, z którą ma córkę Hannę (ur. 2012). Oboje będą teraz występować w najnowszej edycji Tańca z gwiazdami. Rafał Szatan, podobnie jak jego żona, prowadzi własnego Instagrama. 

RadioZET.pl/PZ