Zamknij

Rajd Barbórka 2019 - kiedy i gdzie odbędzie się w Warszawie? [TRASA, HARMONOGRAM, BILETY]

Jolanta Waligóra
04.12.2019 09:38
Rajd Barbórka 2019 - kiedy i gdzie odbędzie się w Warszawie? [TRASA, HARMONOGRAM, BILETY]
fot. Jan BIELECKI/East News

Rajd Barbórka 2019 w Warszawie tradycyjnie odbędzie się na początku grudnia. Tegoroczna edycja wydarzenia przyniesie sporo zmian, dzięki czemu fani rajdów samochodowych, będą mogli doświadczyć jeszcze większych emocji. Szczegółowe informacje na temat daty, trasy i biletów na Rajd Barbórka 2019, można znaleźć poniżej. 

Rajd Barbórka 2019 - Warszawa: bilety, harmonogram, trasa, termin. Kiedy odbędzie się długo wyczekiwane wydarzenie? Gdzie będzie mieć miejsce? Co warto wiedzieć na ten temat? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy wszystko o Rajdzie Barbórka w Warszawie w 2019 roku.

Rajd Barbórka 2019 - trasa i data wydarzenia w Warszawie [HARMONOGRAM]

Rajd Barbórka w Warszawie w 2019 tradycyjnie odbędzie się pod koniec roku, a dokładniej w sobotę, 7 grudnia. Tegoroczna 57. już edycja wydarzenia przyniesie wiele zmian, dzięki czemu miłośnicy rajdów samochodowych doświadczą jeszcze większych emocji.

Życzenia na imieniny Barbary - ładne wierszyki imieninowe dla Basi [4.12]

Długo wyczekiwana  rywalizacja rozpocznie się o godzinie 8:00 na torze Modlin. Podobnie, jak w ubiegłym roku, zostaną tam rozegrane dwa pierwsze odcinki, każdy z nich o długości ponad sześciu kilometrów.

Następnie załogi ruszą w stronę Bemowa. Teren Autodromu Automobilklubu Polski to żelazny punkt harmonogramu Rajdu Barbórka 2019. To właśnie tu zbiera się największa liczba rajdowych kibiców. Ponadto w tym miejscu zlokalizowany będzie park serwisowy, gdzie będzie można spotkać m.in. swoich ulubionych kierowców, biorących udział w tegorocznym Rajdzie Barbórka.

Trasa Rajdu Barbórka 2019 na Bemowie (pierwszy przejazd) rozpocznie się o godzinie 9:30, a drugi ruszy o 9:45. Dziesięć minut później pierwsze załogi powinny pojawić się na swoich stanowiskach serwisowych zlokalizowanych zaledwie kilkadziesiąt metrów od trasy oraz budynku głównego Automobilklubu Polski.

Barbórka 2019 - kiedy jest Dzień Górnika, jak się obchodzi i jaka jest jego historia? [DATA]

Z kolei na Służewcu pierwsze przejazdy rozpoczną się o godzinie 11:00 i znów – tak jak w przypadku Modlina i Bemowa – rajdowi fani otrzymają tu podwójną dawkę emocji. Będą mieć miejsce dwa przejazdy o długości ponad pięciu kilometrów.

Zwieńczeniem Rajdu Barbórka tradycyjnie będzie Kryterium Asów na Karowej. Już o 17:00 rozpoczną się tam przejazdy pokazowe, a właściwa rywalizacja ruszy o 18:30.

Łączna długość odcinków specjalnych Rajdu Barbórka 2019 wyniesie 33,56 kilometra, wliczając ponad dwukilometrową trasę Kryterium na Karowej.

Bilety na Rajd Barbórka 2019 w Warszawie - CENA wejściówek

Bilety na Rajd Barbórka 2019 w Warszawie można zakupić online za pośrednictwem strony internetowej eBilet.pl pod tym LINKIEM. Z kolei, jeśli chodzi o ceny biletów na Rajd Barbórka 2019, to przedstawiają się one następują:

  • Karnet Kibica - 69 zł
  • Zestawy - od 169 zł do 269 zł

RadioZET.pl/eBilet.pl/JW