Zamknij

Ralph Kaminski - wiek, wzrost, piosenki, Instagram. Kim jest piosenkarz i kompozytor?

25.11.2020 14:19
Ralph Kaminski - wiek, wzrost, piosenki, Instagram. Kim jest piosenkarz?
fot. Karol Makurat/REPORTER/EASTNEWS

Ralph Kaminski to piosenkarz, który pod koniec 2019 roku wydał swój drugi album zatytułowany "Młodość". Szczegółowe informacje na temat tego, kim jest Ralph Kaminski, ile ma lat, ile ma wzrostu itd., można znaleźć poniżej.

Kim jest Ralph Kaminski? Wiek, wzrost, piosenki, Instagram, życie prywatne, kariera, osiągnięcia oraz inne szczegółowe informacje na temat polskiego piosenkarza, można znaleźć w tym artykule.

Kim jest Ralph Kaminski, piosenkarz i kompozytor?

Rafał Stanisław Kamiński, bo tak brzmi prawdziwe imię i nazwisko Ralpha Kaminskiego, to polski piosenkarz, kompozytor oraz autor piosenek. Muzyk urodził się i wychował w Jaśle (woj. podkarpackie). Ukończył wokalistykę na Wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej Akademii Muzycznej w Gdańsku. Studiował również na Wydziale Popu na Uniwersytecie Muzycznym „Codarts” w Rotterdamie.

Ralph Kaminski wystąpił w kilku programach muzycznych. W 2009 roku wziął udział w "Szansie na Sukces", a trzy lata później w przesłuchaniach do drugiej edycji talent show stacji TVN "X Faxtor".

W 2016 roku Ralph Kaminski wydał swój debiutancki album studyjny zatytułowany "Morze". Znalazły się na nim takie single jak "Podobno" czy "Zawsze". Pod koniec 2019 natomiast wydał swój drugi krążek "Młodość", promując go takimi utworami jak "Wszystkiego najlepszego" czy "Kosmiczne energie".

Ralph Kaminski - wiek, wzrost, Instagram, życie prywatne

Wiele osób poszukuje także w sieci informacji na temat wieku Ralpha Kaminskiego i wzrostu piosenkarza. Muzyk urodził się 8 listopada 1990 roku, więc w 2020 skończy 30 lat. Jeśli chodzi o wzrost wykonawcy, to na próżno szukać takich informacji. 

Co ciekawe, kuzynem muzyka jest Michał Szpak.

Ralph Kaminski na Instagramie figuruje pod nazwą: ralphkaminski. Obecnie obserwuje go ponad 89 tys. osób.

RadioZET.pl/