Zamknij

Rammstein w Polsce 2019: bilety, data, miejsce koncertu [INFORMATOR]

Redakcja
06.11.2018 13:23
Rammstein w Polsce 2019: bilety, data, miejsce koncertu [INFORMATOR]
fot. DARIUSZ LACHOWSKI/EASTNEWS

Rammstein w Polsce w 2019 roku - informacja na temat koncertu została oficjalnie potwierdzona. Niemiecki zespół wystąpi w naszym kraju w ramach trasy koncertowej "Rammstein: Europe Stadium Tour", promującej ich nowy album. Kiedy odbędzie się koncert, gdzie i za ile będzie można nabyć wejściówki? Sprawdzamy szczegółowe informacje na temat występu Rammstein w Polsce 2019 - bilety, data, miejsce.

Koncert Rammstein w Polsce 2019 - kiedy odbędzie się muzyczne wydarzenie? Gdzie będzie mieć miejsce? Za ile i kiedy można nabyć wejściówki? Sprawdzamy informacje na temat muzycznego wydarzenia - bilety, data i miejscu koncertu.

» Muse w Polsce 2019 - BILETY, miejsce i data koncertu [INFORMATOR] «

Kiedy i gdzie koncert Rammstein w Polsce 2019? [DATA i MIEJSCE]

Koncert Rammstein w Polsce 2019 odbędzie się 24 lipca. Muzyczne wydarzenie będzie mieć miejsce na Stadionie Śląskim w Chorzowie (ul. Katowicka 10). Niemiecka grupa pojawi się tam po raz pierwszy.

Rammstein wystąpi w Polsce w ramach trasy koncertowej "Rammstein: Europe Stadium Tour", promującej ich nowy album. Już od prawie dziesięciu lat fani zespołu Rammstein czekają na kontynuację "Liebe Ist Für Alle Da". Nic więc dziwnego, że reakcja na informację o nowej płycie, obiegła światowe media z prędkością błyskawicy. Teraz Rammstein podsyca ogień: równolegle do ukazania się niezatytułowanego jeszcze albumu (planowana premiera: wiosna 2019), zespół ruszy w swoją pierwszą w historii stadionową trasę koncertową, która rozpocznie się w maju 2019 roku. 

Rammstein w Chorzowie 2019: BILETY. Cena, kiedy i gdzie kupić?

Bilety na koncert Rammstein w Polsce 2019 trafią do ogólnej sprzedaży w czwartek, 8 listopada o godzinie 10:00. Wejściówki będzie można nabyć na stronach LiveNation.pl oraz Eventim.pl. Z kolei przedsprzedaż biletów na Rammstein w Chorzowie dla FANCLUBU LIFAD rozpoczęła się w poniedziałek, 5 listopada o 10:00 i potrwa do środy, 7 listopada do tej samej godziny.

Ceny biletów na koncert Rammstein w Chorzowie 2019 wynoszą od 198 zł.

RadioZET.pl/JW