Zamknij

Ranczo: nowy sezon 2019. Kiedy premiera, kto zagra? [DATA, ODCINKI]

Redakcja
19.02.2019 14:14
Ranczo: nowy sezon 2019. Kiedy premiera, kto zagra? [DATA, ODCINKI]
fot. TVP

Kiedy nowy sezon Rancza? To pytanie niedługo zaczną sobie stawiać fani serialu. Okazało się bowiem, że producenci serii planują w 2019 nagrać nowy sezon Rancza. Kiedy ukaże się serial? Ile będzie miał odcinków? Kto w nim zagra? Informuje, co już wiadomo o najnowszym sezonie Rancza.

Kiedy nowy sezon Rancza? Ile będzie miał odcinków? Kto w nim zagra? Odpowiadamy na pytania dotyczące popularnego serialu o Wilkowyjach.

Nowy sezon serialu Ranczo 2019. Ile będzie miał odcinków? [DATA PREMIERY]

Póki co, data premiery Rancza pozostaje nieznana. Producenci serialu zdradzili jedynie, że na pewno będzie on miał kolejny, już 11 sezon.

– Jeśli wszystko pójdzie dobrze, aktorzy zaczną pracę na planie Rancza jeszcze w lecie tego roku – poinformował Super Express.

To, ile będzie miał odcinków nowy sezon Rancza w 2019 roku, także pozostaje tajemnicą. Gdy tylko producenci podadzą taką informację, nasz artykuł będzie zaktualizowany.

>> Nie żyje twórca „Rancza”. Andrzej Grembowicz miał 60 lat

Nowy sezon Ranczo: kto zagra?

Kto zagra w nowym sezonie RanczaPoznaliśmy już pierwsze nazwiska aktorów, którzy wystąpią w serialu o Wilkowyjach. 

W nowym sezonie Rancza zobaczymy Artura Barcisia (Czerepach), Ilonę Ostrowską (Lucy), a także Cezarego Żaka (ksiądz, były wójt) oraz Pawła Królikowskiego (Kusy). Nad występem w 11 sezonie znanego serialu zastanawia się Elżbieta Romanowska (Jola).

– Uwielbiałam postać Joli, Pietrka i całą ekipę. Uważam też, że to był cudowny etap w moim życiu, taki początek, którego życzę każdemu aktorowi. Cudowna rola, która mnie bardzo rozwijała. Mnie na pewno w tej części nie będzie. Myślę, że gdyby była taka opcja, to już by mnie o tym poinformowano. Dla mnie to już jest etap, który się dokonał, teraz czas na nowe wyzwania i pokazanie się z innej strony. Ja się zmieniłam, dojrzałam i czas zaskoczyć widzów czymś innym – powiedziała aktorka w Super Expressie.

>> Ilona Ostrowska - agent, wiek, mąż, dzieci, Instagram: kim jest?

RadioZET.pl/PZ