Zamknij

Real Madryt - Liverpool: transmisja online i w TV - gdzie oglądać finał?

Redakcja
25.05.2018 12:25
Real Madryt - Liverpool 2018: transmisja online i w TV - gdzie oglądać finał?
fot. Tomasz Jastrzebowski/Foto Olimpi/EASTNEWS

Finał Ligi Mistrzów 2018: transmisja w TV i online - gdzie i o której oglądać finałowy mecz Real Madryt - Liverpool na żywo? Na to pytanie, z uwagi na zbliżający się pojedynek piłkarski, szuka odpowiedzi coraz więcej osób. Sprawdzamy informacje o streamie z Finału Ligi Mistrzów 2018 w internecie oraz transmisji telewizyjnej.

Real Madryt - Liverpool: transmisja z Finału Ligi Mistrzów 2018 w TV i online. Gdzie i o której oglądać finałowy mecz na żywo? Sprawdzamy informacje o streamie w internecie oraz transmisji telewizyjnej.

» Polsat SuperHit Festiwal 2018: gdzie oglądać w TV i online? [TRANSMISJA] «

Finał Ligi Mistrzów 2018: transmisja w TV - o której oglądać mecz na żywo?

Jeden z ważniejszych piłkarskich pojedynków odbędzie się w sobotę, 26 maja w Kijowie. O zwycięstwo zagrają Real Madryt i Liverpool. Nadchodząca rozgrywka z pewnością przyniesie wiele emocji. Dla wszystkich osób, które chcą obejrzeć finałowy pojedynek na żywo, mamy dobrą wiadomość. Przewidziana jest transmisja Real Madryt - Liverpool w TV. Mecz w telewizji będzie można obejrzeć na dwóch kanałach: w TVP 1 oraz na platformie NC+, na Canal+ Sport HD

Transmisja Finału Ligi Mistrzów 2018 w telewizji rozpocznie się o godzinie 20:40. Z kolei studio przedmeczowe odbędzie się o 19:00 na CANAL+, a o 20:35 w Telewizji Polskiej.

Real Madryt - Liverpool: online - gdzie oglądać mecz za darmo?

Osoby, które o wskazanej porze nie mogą zasiąść przed telewizorem, będą mogły obejrzeć mecz Real Madryt - Liverpool online. Transmisja w internecie piłkarskiego pojedynku dostępna będzie na stronach: sport.tvp.pl oraz canal+ sport online.

Przypominamy, że mecz, który odbędzie się w sobotę, 26 maja będzie najważniejszym pojedynkiem tej edycji Ligi Mistrzów UEFA. Na boisku zmierzą się Liverpool FC oraz broniący trofeum Real Madryt. 

Zagłosuj

Będziesz oglądać mecz Real Madryt - Liverpool?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/JW