Zamknij

Red Dead Redemption 2 - kiedy premiera gry? PS4, Xbox One, wymagania PC

Redakcja
25.10.2018 10:22
Red Dead Redemption 2 - kiedy premiera gry? PS4, Xbox One, wymagania PC
fot. Facebook/Red Dead Redemption

Red Dead Redemption 2 będzie miała swoją premierę jeszcze w październiku 2018 roku. Przygodowa gra akcji osadzona w realiach Dzikiego Zachodu jest kontynuacją serii Red Dead. Co już wiadomo o długo wyczekiwanej kolejnej części gry? Przedstawiamy datę premiery i sprawdzamy, czy będzie dostępna także na PC.

Red Dead Redemption 2 - premiera, PS4, Xbox One, wymagania PC. Kiedy kontynuacja serii Red Dead trafi do sprzedaży? Co już wiadomo o nowej części gry? Sprawdzamy najważniejsze informacje.

Kiedy premiera Red Dead Redemption 2? DATA

Premiera Red Dead Redemption 2 zaplanowana jest na piątek, 26 października 2018 roku. Z tej okazji, w co najmniej sześciu miastach w Polsce, zostanie zorganizowana nocna premiera gry. Oznacza to, że w wybranych sklepach będzie można nabyć Red Dead Redemption 2 chwilę po północy. Do tej pory udział w akcji potwierdziły niektóre sklepy sieci Empik oraz ich salony partnerskie zlokalizowane w Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Warszawie oraz Wrocławiu.

» Read Dead Redemption 2: nocna premiera - w których sklepach? [LISTA] «

Red Dead Redemption 2 to przygodowa gra akcji osadzona w realiach Dzikiego Zachodu. Gracz steruje postacią Arthura Morgana z perspektywy trzeciej osoby. Postać może walczyć, używając takich broni jak rewolwery, strzelby, łuki czy broń biała. Red Dead Redemption 2 to kontynuacja serii Read Dead. Stanowi prequel poprzednich dwóch odsłon.

Read Dead Redemption 2 - PS4, Xbox One, wymagania PC

Jak już wspominaliśmy powyżej, premiera gry odbędzie się 26 października. Będzie ona dostępna na Play Station 4 oraz Xbox OneRed Dead Redemption 2 będzie wymagała około 107 GB wolnego miejsca na dysku oraz dodatkowe 50 GB na instalację. 

Wielu fanów popularnej gry, szuka także informacji, kiedy Red Dead Redemption 2 trafi na PC. Plotki na ten temat pojawiły się po opublikowaniu na stronie szwedzkiego Media Markt informacji o"pecetowej" wersji gry z datą premiery wyznaczoną na 31 grudnia 2019 roku. Informacja ta nie została jednak potwierdzona. Mogła to być jedynie pomyłka lub spekulacja ze strony sklepu.

Jeśli pojawią się jakiekolwiek informacje na temat Red Dead Redemption 2 na PC, zamieścimy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

RadioZET.pl/JW