Zamknij

Red Dead Redemption 2: nocna premiera w salonach Empik

Redakcja
25.10.2018 15:01
Red Dead Redemption 2: nocna premiera - w których sklepach? [LISTA]
fot. Facebook/Red Dead Redemption 2 Polska

Red Dead Redemption 2: premiera nocna odbędzie się z czwartku na piątek, z 25 na 26 października 2018 roku. Kolejną część popularnej gry będzie można zakupić już chwilę po północy w wybranych sklepach zlokalizowanych w całej Polsce. W jakich miastach i gdzie dokładnie będzie mieć miejsce nocna premiera? Sprawdzamy dokładne adresy.

Nocna premiera gry Red Dead Redemption 2 w Polsce: Warszawa, Kraków, Wrocław, Łódź, Katowice, Gdańsk. Gdzie kupimy kolejną część popularnej gry? O której godzinie? Sprawdzamy najważniejsze informacje.

Red Dead Redemption 2: nocna premiera w Polsce

Nocne premiery organizowane są przed wydawców lub samych sprzedawców, gdy do sprzedaży trafiają popularne gry. Z okazji premiery Red Dead Redemption 2 w kilkunastu miejscach w Polsce będzie można zakupić długo wyczekiwaną kontynuację serii Red Dead już chwilę po północy. Do tej pory udział w akcji potwierdziły niektóre sklepy sieci Empik oraz ich salony partnerskie zlokalizowane w Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Warszawie oraz Wrocławiu. 

Nocna premiera Red Dead Redemption 2 odbędzie się dokładnie z czwartku na piątek, z 25 na 26 października 2018 roku.

Red Dead Redemption 2 to przygodowa gra akcji osadzona w realiach Dzikiego Zachodu. Gracz steruje postacią Arthura Morgana z perspektywy trzeciej osoby. Postać może walczyć, używając takich broni jak rewolwery, strzelby, łuki czy broń biała. Red Dead Redemption 2 to kontynuacja serii Read Dead. Stanowi prequel poprzednich dwóch odsłon. Więcej informacji na temat gry można znaleźć pod poniższym linkiem.

» Red Dead Redemption 2 - kiedy premiera gry? PS4, Xbox One, wymagania PC «

Red Dead Redemption 2: nocna premiera - w których sklepach? [LISTA]

Jak wspominaliśmy powyżej, nocna premiera Red Dead Redemption 2 odbędzie się w kilkunastu lokalizacjach. Do tej pory udział w akcji potwierdziły niektóre sklepy sieci Empik oraz ich salony partnerskie. Poniżej przedstawiamy adresy sklepów.

> WARSZAWA

  • Arkadia - Al. Jana Pawła II 82
  • Galeria Mokotów - ul. Wołoska 12
  • Galeria Północna - Światowida 17
  • Ursynów - Al. KEN 14 (CH Tesco)
  • Wola Park - ul. Górczewska 124

> WROCŁAW

  • Pasaż Grunwaldzki - Pl. Grunwaldzki 22

> GDAŃSK

  • Gdańsk Główny - ul. Podwale Grodzkie 8

> KATOWICE

  • Supersam - ul. P. Skargi 6

> KRAKÓW

  • Floriańska EX - Floriańska 14

> ŁÓDŹ

  • Manufaktura - ul. Karskiego 5

Red Dead Redemption 2: recenzje

W sieci pojawiają się już pierwsze recenzje gry oraz oceny. Jak informuje CD Action, jest to "kandydat do gry roku - jeśli nie dekady". Wielbiciele, którzy już wyczekują gry, muszą uzbroić się w cierpliwość - jeszcze tylko kilka godzin.

RadioZET.pl/komputerswiat.pl/cdaction/JW