Zamknij

Red Hot Chili Peppers w Krakowie: godzina koncertu. O której początek?

Redakcja
25.07.2017 12:51
Red Hot Chili Peppers Kraków godzina koncertu
fot. RMV/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Red Hot Chili Peppers w Krakowie 2017: godzina koncertu oraz otwarcie bram. Sprawdź, o której rozpoczyna się koncert i od której godziny można wejść na stadion Cracovii.

O której godzinie zaczyna się koncert Red Hot Chili Peppers w Krakowie? Godzina występu ustalona została na 20.30, jednak wiadomo, że zawsze może wystąpić mały poślizg. Warto na stadionie Cracovii pojawić się wcześniej i nie zwlekać z zajęciem swojego miejsca.

Red Hot Chili Peppers - Kraków: godzina koncertu

Red Hoci goszczą w Krakowie w ramach ich trasy The Getaway World Tour, promującej jedenasty studyjny krążek grupy właśnie pod tytułem "The Getaway". To niespełna rok od ostatniej wizyty kalifornijskiej grupy w Polsce. 25 lipca z pewnością usłyszymy wiele kawałków z tego albumu, ale także kilka starszych i jakiś ciekawy cover, na co wskazują setlisty ostatnich koncertów RHCP.

O której nastąpi otwarcie bram dla posiadaczy poszczególnych wejściówek? Oto dokładna rozpiska z godziną koncertu Red Hot Chili Peppers.

  • 16:30 – wejście dla osób z biletem EARLY ENTRANCE – uprawnia do wcześniejszego wejścia na stadion
  • 17:00 – otwarcie bram dla wszystkich uczestników
  • 19:00 – support: KNOWER
  • 20:30 – RED HOT CHILI PEPPERS

Support koncertu RHCP w Krakowie - Knower

Knower - kim są i co grają członkowie duetu supportujacego RHCP na koncercie w Krakowie25 lipca 2017? Knower to amerykańska formacja z Los Angeles, tworząca niezależną muzykę elektroniczną. Grupa powstała w 2009 roku a w 2010 zaczęła dystrybuować swoją muzykę na YouTube. Ich pierwszy klip, do coveru utworu Britney Spears "3" błyskawicznie uzyskał tysiące wyświetleń. Formacja przechodziła przez lata wiele przeobrażeń. Obecnie w składzie są: Louis Cole - multiinstrumentalista (peskusja, keyboard, struny), który tworzy Knower od samego początku, oraz Genevieve Artadi - wokalistka, basistka i klawiszowiec.

Oto jeden z ich utworów:

Więcej informacji praktycznych związanych z koncertem RHCP w Krakowie znajdziecie w poniższym artykule.

RHCP w Krakowie: informacje organizacyjne

RadioZET.pl/SA