Zamknij

Reggie Benjamin - kim jest uczestnik Ameryka Express? [PIOSENKI, INSTAGRAM]

Karolina Piotrowska
04.03.2020 14:53
Reggie Benjamin - kim jest uczestnik Ameryka Express? [PIOSENKI, INSTAGRAM]
fot. Michal WARGIN/East News

Reggie Benjamin razem ze swoją żoną Iwoną Burnat wezmą udział w kolejnej edycji programu "Ameryka Express". Poniżej zebraliśmy informacje o tym, kim jest Reggie Benjamin, jego piosenki, Instagram i inne szczegóły, m.in. dotyczące jego kariery.

Reggie Benjamin - kim jest uczestnik Ameryka Express? Piosenki, Instagram - poniżej zebraliśmy najczęściej wyszukiwane informacje na temat jednego z uczestników nowej edycji show TVN, czyli m.in. kim jest Reggie Benjamin z "Ameryka Express" 2020, czym się zajmuje i inne.

Kim jest Reggie Benjamin? [PIOSENKI, INSTAGRAM]

Reggie Benjamin to indyjsko-amerykański piosenkarz. Urodził się w Toronto, w Kanadzie. Jego żoną jest Iwona Burnat. Para zdobyła dużą popularność w Polsce dzięki udziałowi w programie "Żony Hollywood". W odcinka pokazywane było ich życie, w tym również ślub. Posiadają dwa psy, które wabią się Toby i Pucci. W 2018 roku w Warszawie został otwarty ich butik i fryzjer dla psów "Toby & Pucci".

Iwona Burnat - kim jest uczestniczka Ameryka Express? [WIEK, INSTAGRAM]

Najbardziej znane piosenki Reggiego Benjamina to między innymi:

  • "4 Love"
  • "Crazy Freaky"
  • "Ride"
  • "4 Love"
  • "Ride"
  • "Turn"
  • "Hurry Up"
  • "Ride"
  • "Smile"

Na Instagramie Reggie Benjamin prowadzi swoje konto jako @reggiebenjamin. Obserwuje go tam ponad 39 tysięcy użytkowników.

Iwona Burnat i Reggie Benjamin w Ameryka Express 2020

Na początku 2020 roku zostały potwierdzone pierwsze informacje na temat nowej edycji programu Ameryka Express 2020. Reggie Benjamin i jego żona Iwona Burnat wystąpią w show jako jedna z par. Pozostali uczestnicy, którzy wezmą udział w programie to: Karolina Pisarek i Marta Gajewska-Komorowska, Patrycja Markowska i Żaneta Lubera, Grzegorz i Rafał Collins, Grażyna Wolszczak i Filip Sikora, Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał, Paweł Deląg i Dariusz Lipkę oraz Marcin "Różal" Różalski i Bartosz Fabiński.

Ameryka Express 2020: UCZESTNICY. Kto wystąpi i kiedy 2. edycja programu? [LISTA UCZESTNIKÓW]

Z informacji, które pojawiają się w sieci, można wywnioskować, że "Ameryka Express" powróci na antenę TVN wiosną 2020 roku. Prawdopodobnie będzie to ostatnia edycja programu. Jak podaje produkcja, wiosną zostanie wyemitowanych 13 odcinków. Tym razem uczestnicy będą mierzyć się w Gwatemali i Kolumbii. Dni i godziny emisji 2. edycji "Ameryki Express" nie są jeszcze znane. 

RadioZET.pl/KP