Zamknij

Rekonstrukcja Bitwy Warszawskiej 2018 - kiedy i gdzie? [PROGRAM]

Redakcja
10.08.2018 10:17
Rekonstrukcja Bitwy Warszawskiej 2018 - kiedy i gdzie? [PROGRAM]
fot. Maciej Luczniewski/REPORTER/EASTNEWS

Rekonstrukcja Bitwy Warszawskiej 2018 tradycyjnie odbędzie się w sierpniu. W tym roku mija już 98 lat od wydarzeń z 1920 roku w Ossowie. Kiedy i gdzie będzie mieć miejsce wielkie widowisko plenerowe? Sprawdzamy dokładną datę, miejsce i przedstawiamy szczegółowy program wydarzenia.

Rekonstrukcja Bitwy Warszawskiej 2018: data, miejsce. Kiedy, gdzie i jakie jeszcze wydarzenia znalazły się w programie? Odpowiadamy na często pojawiające się pytania i przedstawiamy wszystkie najistotniejsze informacje. 

» Defilada wojskowa 2018 - Warszawa: trasa [Święto Wojska Polskiego] «

Gdzie i kiedy Rekonstrukcja Bitwy Warszawskiej 2018? [DATA, MIEJSCE]

Rekonstrukcja Bitwy Warszawskiej 2018 w wykonaniu Stowarzyszenia Miłośników Kawalerii im. 1 Pułku Ułanów Krechowieckich z Kobyłki odbędzie się w niedzielę, 12 sierpnia o godzinie 14:00. Tradycyjnie wielkie widowisko plenerowe będzie mieć miejsce w Ossowie, w gminie Wołomin. Po tym wydarzeniu, od 15:00 do 18:00 w programie imprezy jest piknik historyczny przy Centrum Informacji Turystyczno-Historycznej w Ossowie. Wstęp bezpłatny.

Liczne atrakcje zaplanowano także na wtorek i środę, 14 oraz 15 sierpnia. W tych dniach odbędą się m.in. XVIII Zawody Militari o szablę Starosty Wołomińskiego i puchar Przewodniczącego Rady Powiatu Wołomińskiego oraz bieg dziecięcy "Cud nad Wisłą". Gwiazdą wieczoru będzie Margaret, która wystąpi w Ossowie w środę, o godzinie 20:00. 

Rekonstrukcja Bitwy Warszawskiej 2018 - PROGRAM wydarzenia

Szczegółowy program Rekonstrukcji Bitwy Warszawskiej 2018 publikujemy poniżej. Zamieszczone są w nim także informacje na temat wydarzeń, które odbędą się w innych miastach w powiecie wołomińskim. Więcej informacji można znaleźć na stronie wydarzenia: bitwawarszawska.pl

ok

RadioZET.pl/JW