Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Rick i Morty, sezon 4 - kiedy premiera i gdzie oglądać nowe odcinki serialu?

16.05.2019 15:25

Kiedy 4. sezon "Rick i Morty"? Dobra wiadomość dla wszystkich fanów przygód Ricka i jego wnuka Morty’ego - w sieci pojawiła się zapowiedź nowej serii animowanego serialu, a nowe odcinki będzie można oglądać jeszcze w tym roku. Szczegółowe informacje o 4. sezonie "Rick i Morty" i dacie premiery kolejnych epizodów zamieszczamy poniżej.

Rick i Morty, sezon 4 - kiedy premiera i gdzie oglądać nowe odcinki serialu? fot. Youtube/Adult Swim

"Rick and Morty", sezon 4 - kiedy premiera S04E01 "Rick i Morty" i kolejnych odcinków? Gdzie będzie można oglądać nowe epizody? Co widzimy w zapowiedzi? Odpowiadamy na zadawane pytania, przedstawiamy szczegółowe informacje o serialu i sprawdzamy datę premiery sezonu 4. "Rick i Morty".

Rick i Morty, sezon 4 - kiedy premiera S04E01 i kolejnych odcinków?

Choć o planach powstania nowej serii serialu animowanego dla dorosłych było wiadomo już w ubiegłym roku, to dopiero w 2019 ujawnione zostały długo wyczekiwane szczegóły. W maju pojawiła się oficjalna informacja na temat tego, kiedy 4. sezon "Rick i Morty". Nowe odcinki będzie można oglądać jeszcze w tym roku, w listopadzie. Wiadomo, że telewizja Adult Swim zamówiła u twórców serialu 70 odcinków. Można zatem spodziewać się, że przed nami jeszcze kilka serii.

Dokładna data premiery 4. sezonu "Rick and Morty" nie jest jeszcze znana. Jeśli tylko pojawi się więcej szczegółowych informacji, zamieścimy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco. 

Zagłosuj

Oglądasz serial "Rick i Morty"?

Rick and Morty, 4. sezon - gdzie obejrzeć nowe odcinki serialu?

W związku z pojawieniem się informacji o 4. sezonie "Rick i Morty", wielu fanów serialu zaczęło zastanawiać się, gdzie dostępna będzie nowa seria online. Trzy poprzednie sezony można oglądać na portalu Netflix. Można zatem spodziewać się, że i nowe odcinki trafią na wspomnianą platformę, jednak informacja ta nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona.

Do sieci trafił także zwiastun zapowiadający 4. sezon serialu "Rick i Morty". Trailer zamieszczamy poniżej. 

RadioZET.pl/JW

Oceń