Zamknij

Ricky Martin - bilety na koncert w Polsce: kiedy rusza sprzedaż?

Redakcja
18.06.2018 10:17
Ricky Martin w Polsce - bilety: kiedy i gdzie kupić, ile kosztują?
fot. Hahn Lionel/ABACA / East News

Ricky Martin w Polsce wystąpi ponownie już we wrześniu 2018 roku. Bilety na koncert trafią do sprzedaży już w przyszłym tygodniu. Sprawdzamy szczegółowe informacje dla fanów: ceny wejściówek oraz kiedy dokładnie będzie można je kupić.

Ricky Martin w Polsce 2018: BILETY. Gdzie i kiedy kupić wejściówki? Ile będą kosztować bilety na koncert? Sprawdzamy wszystkie najważniejsze informacje dla fanów, którzy chcieliby posłuchać Ricky'ego Martina na żywo.

Ricky Martin - bilety na koncert w Polsce: kiedy i gdzie kupić?

Bilety na koncert Rickiego Martina w Polsce trafiły do sprzedaży w poniedziałek, 18 czerwca 2018 o godzinie 10.00. Wejściówki można kupić m.in. na stronie eventim.pl. Artysta zagra koncert 7 września 2018 roku w hali Ergo Arena zlokalizowanej na granicy Gdańska i Sopotu. Od jego ostatniego koncertu w Polsce minęło już 15 lat!

» Ricky Martin wystąpi w Polsce. Koncert odbędzie się w Ergo Arenie

Ricky Martin w Polsce - BILETY: cena

Najtańsze bilety na koncert Rickiego Martina w Polsce można kupić w cenie od 149 złotych na tzw. Płycie (w sprzedaży Early Birds; bilet normalny kosztuje 169 zł), najdroższe - 260 zł (w sprzedaży Early Birds; bilet normalny kosztuje 280 zł) w strefie Golden Circle (miejsca stojące). Więcej szczegółów na temat cen wejściówek poznaliśmy dopiero w dniu sprzedaży, wcześniej organizatorzy nie podawali szczegółów. Pozostałe ceny biletów to: 189/209 zł i 229/249 zł (sprzedaż Early Birds/bilet normalny) - miejsca siedzące na trybunach.

Ricky Martin w Polsce wystąpił do tej pory tylko jeden raz. Jego koncert w 2003 roku odbył się na deskach Opery Leśnej w Sopocie, a tym razem Ricky Martin wystąpi w gdańsko-sopockiej Ergo Arenie. Ponownie nad polskim morzem wybrzmią największe hity artysty: Livin’ La Vida Loca, Maria, czy She Bangs.

Ricky Martin to nie tylko legenda muzyki pop, laureat nagród Grammy i Latin Grammy. W swoim dorobku filmowym Portorykańczyk ma ponad 20 ról, posiada też własną gwiazdę na Hollywood Walk of Fame. Artysta jest ambasadorem dobrej woli UNICEF i prezesem fundacji, która walczy ze współczesnym niewolnictwem.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/KP