Zamknij

Riverdale 4. sezon - kiedy premiera S04E01 i co już wiadomo o nowych odcinkach?

Karolina Piotrowska
02.10.2019 12:55
Riverdale 4. sezon - kiedy premiera S04E01 i co już wiadomo o nowych odcinkach?
fot. Youtube / Riverdale

Premiera 4. sezonu "Riverdale" została już oficjalnie zapowiedziana! Kiedy będzie można obejrzeć nowe odcinki serialu, jaka jest data premiery i co już wiadomo? Poniżej zbieramy wszystkie potwierdzone oficjalnie informacje na ten temat.

Kiedy premiera 4. sezonu "Riverdale"? Fani zastanawiają się, czy i kiedy mają szansę pojawić się na Netflix nowe odcinki serialu. Sprawdzamy, co do tej pory wiadomo na temat kontynuacji i nowych odcinków "Riverdale" 4. sezon: kiedy premiera, o czym będą i kiedy pojawi się zwiastun.

"Riverdale" 4. sezon - kiedy premiera w Polsce i na świecie?

W sieci pojawiły się już pierwsze informacje na temat kontynuacji serialu "Riverdale". 4. sezon i powrót odcinków jednego z najpopularniejszych seriali stacji CW został ogłoszony podczas Television Critics Association Press Tour. Zgodnie z zapowiedziami, premiera 4. sezonu "Riverdale" ma nastąpić już jesienią 2019 roku. Nowe odcinki pojawią w jesiennej ramówce stacji razem z innymi serialami, które powrócą na antenę, m.in. "Arrow", "The Flash", "Legends of Tomorrow", "Supergirl", "Black Lightning", "Supernatural".

Riverdale, sezon 5 - kiedy nowe odcinki serialu i czy będzie kolejny sezon?

Zagłosuj

Czy czekasz na premierę 4. sezonu "Riverdale"?

Liczba głosów:

Zwiastun "Riverdale 4" - kiedy pojawi się w sieci?

Znana jest już także dokładna data premiery 4. sezonu "Riverdale"! Nowe odcinki z 4. sezonu produkcji będzie można obejrzeć w środę, 9 października o godzinie 20.00. Następnego dnia epizod będzie udostępniony na platformie Netflix.

Riverdale, sezon 4 - ile odcinków liczy i kiedy oraz gdzie oglądać serial?

Twórcy nie zdradzają jeszcze żadnych szczegółów na temat kontynuacji. Do tej pory każdy odcinek emitowany na kanale The CW w ciągu doby od premiery pojawiał się także w serwisie Netflix. Od początku internauci przewidywali, że również w przypadku 4. sezonu "Riverdale" zostanie zachowany ten schemat i nowe odcinki zobaczymy już w październiku 2019 roku.

Serial "Riverdale" jest oparty na serii komiksów wydawanych przez Archie Comics. Jest emitowany premierowo od 26 stycznia 2017 roku na The CW.

Nie żyje Luke Perry, gwiazda serialu „Beverly Hills 90210” i "Riverdale''

9 marca 2017 stacja The CW ogłosiła zamówienie 2. sezonu. Premiera emitowana była od 11 października 2017 roku. Trzeci sezon był emitowany w Polsce od 11 października 2018 roku.

Seriale na wakacje 2019 - co oglądać? Najlepsze i nowe produkcje Netflix i HBO

RadioZET.pl/KP