Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Marcin Wojciechowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Riverdale 4. sezon - kiedy premiera S04E01 i co już wiadomo o nowych odcinkach?

17.05.2019 13:10

Premiera 4. sezonu "Riverdale" została już oficjalnie zapowiedziana! Kiedy będzie można obejrzeć nowe odcinki serialu, jaka jest data premiery i co już wiadomo? Poniżej zbieramy wszystkie potwierdzone oficjalnie informacje na ten temat.

Riverdale 4. sezon - kiedy premiera S04E01 i co już wiadomo o nowych odcinkach? fot. Youtube / Riverdale

Kiedy premiera 4. sezonu "Riverdale"? Fani zastanawiają się, czy i kiedy mają szansę pojawić się na Netflix nowe odcinki serialu. Sprawdzamy, co do tej pory wiadomo na temat kontynuacji i nowych odcinków "Riverdale" 4. sezon: kiedy premiera, o czym będą i kiedy pojawi się zwiastun.

"Riverdale" 4. sezon - kiedy premiera w Polsce i na świecie?

W sieci pojawiły się już pierwsze informacje na temat kontynuacji serialu "Riverdale". 4. sezon i powrót odcinków jednego z najpopularniejszych seriali stacji CW został ogłoszony podczas Television Critics Association Press Tour. Zgodnie z zapowiedziami, premiera 4. sezonu "Riverdale" ma nastąpić już jesienią 2019 roku. Nowe odcinki pojawią w jesiennej ramówce stacji razem z innymi serialami, które powrócą na antenę, m.in. "Arrow", "The Flash", "Legends of Tomorrow", "Supergirl", "Black Lightning", "Supernatural".

Zagłosuj

Czy czekasz na premierę 4. sezonu "Riverdale"?

Zwiastun "Riverdale 4" - kiedy pojawi się w sieci?

W tej chwili nie jest jeszcze znana dokładna data premiery 4. sezonu "Riverdale". Obecnie wciąż jest emitowany 3. sezon produkcji, dlatego też twórcy nie zdradzają żadnych szczegółów na temat kontynuacji. Do tej pory każdy odcinek emitowany na kanale The CW w ciągu doby od premiery pojawiał się także w serwisie Netflix. Prawdopodobnie również w przypadku 4. sezonu "Riverdale" zostanie zachowany ten schemat i nowe odcinki zobaczymy już w październiku 2019 roku.

Serial "Riverdale" jest oparty na serii komiksów wydawanych przez Archie Comics. Jest emitowany premierowo od 26 stycznia 2017 roku na The CW.

Nie żyje Luke Perry, gwiazda serialu „Beverly Hills 90210” i "Riverdale''

9 marca 2017 stacja The CW ogłosiła zamówienie 2. sezonu. Premiera emitowana była od 11 października 2017 roku. Trzeci sezon był emitowany w Polsce od 11 października 2018 roku.

RadioZET.pl/KP

Oceń