Zamknij

Riverdale, sezon 4 - ile odcinków liczy i kiedy oraz gdzie oglądać serial?

Jolanta Waligóra
11.09.2019 11:43
Riverdale, sezon 4 - ile odcinków liczy i kiedy oraz gdzie oglądać serial?
fot. Youtube/Kyle Knight

Ile odcinków ma 4. sezon "Riverdale"? Długo wyczekiwana premiera kolejnej serii produkcji zaplanowana jest pierwszą połowę października 2019 roku, a wiele szczegółów na temat serialu jest już znanych. Sprawdzamy, ile odcinków liczy 4. sezon "Riverdale", kiedy oglądać oraz co wiadomo na temat kolejnych odcinków.

"Riverdale", 4. sezon - ile odcinków? Kiedy premiera nowej serii i gdzie będzie można oglądać pierwszy oraz kolejne odcinki produkcji? Co wiadomo na ten temat? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, ile odcinków ma 4. sezon "Riverdale".

Riverdale, 4. sezon - ile odcinków ma nowa seria serialu?

Wielu fanów serialu szuka w sieci informacji na temat tego, ile odcinków ma 4. sezon "Riverdale". Niestety trzeba będzie uzbroić się w cierpliwość. Oficjalne informacje w tej sprawie nie zostały jeszcze udostępnione. Jeśli tylko pojawią się jakiekolwiek wiadomości na temat tego, ile odcinków liczy 4. sezon "Riverdale", zamieścimy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

Riverdale, sezon 5 - kiedy nowe odcinki serialu i czy będzie kolejny sezon?

Przypomnijmy, że pierwsza seria popularnego serialu liczyła 13 epizodów, a dwie kolejne po 22 epizody. Prawdopodobnie zatem także czwarty sezon "Riverdale" będzie składać się z około 20 odcinków.

Riverdale, sezon 4 - kiedy i gdzie oglądać nowe odcinki?

Nowe odcinki 4. sezonu "Riverdale" będzie można obejrzeć w środę, 9 października o godzinie 20.00. Prawdopodobnie następnego dnia epizod będzie udostępniony na platformie Netflix.

Riverdale 4. sezon - kiedy premiera S04E01 i co już wiadomo o nowych odcinkach?

Twórcy nie zdradzają jeszcze żadnych szczegółów na temat kontynuacji. Do tej pory każdy odcinek emitowany na kanale The CW w ciągu doby od premiery pojawiał się także w serwisie Netflix. Od początku internauci przewidywali, że również w przypadku 4. sezonu "Riverdale" zostanie zachowany ten schemat i nowe odcinki zobaczymy już w październiku 2019 roku.

Serial "Riverdale" jest oparty na serii komiksów wydawanych przez Archie Comics. Jest emitowany premierowo od 26 stycznia 2017 roku na The CW. 9 marca 2017 stacja The CW ogłosiła zamówienie 2. sezonu. Premiera emitowana była od 11 października 2017 roku. Trzeci sezon był emitowany w Polsce od 11 października 2018 roku.

RadioZET.pl/JW