Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Riverdale, sezon 5 - kiedy nowe odcinki serialu i czy będzie kolejny sezon?

10.09.2019 11:46

Kiedy 5. sezon "Riverdale" i czy będzie nowa seria? Informacji na temat kolejnych odcinków popularnego serialu, szuka wielu fanów produkcji. Poniżej przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, kiedy "Riverdale 5" i czy w ogóle powstaną nowe odcinki.

Riverdale, sezon 5 - kiedy nowe odcinki serialu i czy będzie kolejny sezon? fot. Youtube/Kyle Knight

"Riverdale 5" - kiedy piąty sezon serialu? Czy powstanie nowa seria popularnej produkcji? Co już wiadomo na ten temat? Przedstawiamy szczegółowe informacje, sprawdzamy, kiedy 5. sezon "Riverdale" i czy w ogóle będzie kolejna seria serialu.

Riverdale 5 - czy będzie piąty sezon serialu?

Informacji o 5. sezonie "Riverdale" - kiedy i przede wszystkim czy w ogóle powstanie kolejna seria produkcji - szuka wielu fanów popularnego serialu, którzy już nie mogą doczekać się nowych odcinków. Trzeba będzie jednak uzbroić się w cierpliwość. Nie pojawiły się dotąd żadne oficjalne informacje na temat kontynuowania serialu. Nie wiadomo zatem, czy "Riverdale" doczeka się piątego sezonu.

Riverdale, sezon 4 - ile odcinków liczy i kiedy oraz gdzie oglądać serial?

Kiedy 5. sezon Riverdale?

Jak już wspominaliśmy powyżej, nie wiadomo jeszcze, kiedy 5. sezon "Riverdale" i czy będzie nowa seria produkcji. Jeśli tylko pojawią się jakiekolwiek informacje w tej sprawie, zamieścimy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

Zagłosuj

Chcesz, żeby powstał 5. sezon "Riverdale"?

Przypomnijmy, że już niedługo będzie można oglądać 4. sezon "Riverdale". Pierwszy odcinek kolejnej serii popularnej produkcji wyemitowany zostanie w środę, 9 października o godzinie 20:00. Prawdopodobnie następnego dnia epizod będzie udostępniony na platformie Netflix.

Riverdale 4. sezon - kiedy premiera S04E01 i co już wiadomo o nowych odcinkach?

Serial "Riverdale" jest oparty na serii komiksów wydawanych przez Archie Comics. Jest emitowany premierowo od 26 stycznia 2017 roku na The CW. 9 marca 2017 stacja The CW ogłosiła zamówienie 2. sezonu. Premiera emitowana była od 11 października 2017 roku. Trzeci sezon był emitowany w Polsce od 11 października 2018 roku. 

RadioZET.pl/JW

Oceń