Zamknij

Riverdale, sezon 5 - kiedy pierwszy odcinek i kolejne oraz gdzie oglądać? [PREMIERA, ZWIASTUN]

28.08.2020 13:45
Riverdale, sezon 5 - kiedy pierwszy odcinek i kolejne oraz gdzie oglądać? [PREMIERA, ZWIASTUN]
fot. Youtube/Kyle Knight

Kiedy 5. sezon "Riverdale"? Choć wiele informacji o nowym odcinkach popularnego serialu owianych jest jeszcze tajemnicą, to już pojawiają się pierwsze szczegóły. Przedstawiamy najważniejsze informacje oraz sprawdzamy, kiedy premiera 5. sezon "Riverdale" i czy nowe odcinki w ogóle powstaną.

"Riverdale 5" - kiedy piąty sezon serialu? Czy powstanie nowa seria popularnej produkcji? Co już wiadomo na ten temat? Przedstawiamy szczegółowe informacje, sprawdzamy, kiedy 5. sezon "Riverdale" i czy w ogóle będzie kolejna seria serialu.

Riverdale 5 - czy będzie piąty sezon serialu?

Informacji o 5. sezonie "Riverdale" - kiedy i przede wszystkim czy w ogóle powstanie kolejna seria produkcji - szuka wielu fanów popularnego serialu, którzy już nie mogą doczekać się nowych odcinków. Mamy bardzo dobre wiadomości - wszystkie szczegóły dotyczące 5. sezonu "Riverdale" są już znane. Wiadomo, że nowe odcinki popularnego serialu powstaną.

Serial "Riverdale" jest oparty na serii komiksów wydawanych przez Archie Comics. Wszystkie dotychczasowe sezony serialu można oglądać w Polsce w serwisie Netflix.

Aby rozpocząć korzystanie z platformy Netflix, należy wykonać jedynie trzy proste kroki. Po pierwsze trzeba wybrać plan, który najlepiej dopasowany będzie do naszych potrzeb. Następnie należy utworzyć konto, wpisując swój adres e-mail oraz ustalając sobie hasło. Ostatnim krokiem jest wybór metody płatności.

Riverdale, sezon 5 - kiedy pierwszy odcinek i kolejne? [DATA PREMIERY]

Sezon 5. "Riverdale" początkowo miał zadebiutować jeszcze w drugiej połowie 2020 roku, a dokładniej w październiku. W maju pojawiły się jednak informacje, że premiera serialu z uwagi na trwającą pandemię koronawirusa na świecie została przesunięta. Jak informuje portal Telemagazyn.pl, 5. sezon "Riverdale" zadebiutuje dopiero w styczniu 2021 roku.

Dokłada data premiery 5. sezonu "Riverdale" nie jest jeszcze znana. Jeśli tylko pojawią się jakiekolwiek informacje na ten temat, zamieścimy je w tym miejscu. Artykuł będziemy aktualizować na bieżąco.

Zwiastun Riverdale 5 - co się wydarzy w piątym sezonie serialu? 

Niestety trzeba będzie uzbroić się w cierpliwość. Nie został jeszcze udostępniony zwiastun 5. sezonu "Riverdale". Artykuł - wraz z kolejnymi informacjami - będziemy aktualizować.

Wiadomo jednak, że w 5. sezonie serialu nastąpi spory przeskok czasowy, a główni bohaterowie przestaną już być nastolatkami.

RadioZET.pl