Zamknij

Robert El Gendy - pochodzenie, wiek, wzrost, żona, dzieci, Insta: kim jest prowadzący PnŚ?

18.11.2020 09:53
Robert El Gendy - pochodzenie, wiek, wzrost, żona, dzieci, Insta: kim jest prowadzący PnŚ?
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EASTNEWS

Robert El Gendy wraca do porannego programu TVP "Pytanie na Śniadanie" - informacje na ten temat zostały oficjalnie potwierdzone. W związku z tym wiele osób zaczęło poszukiwać w sieci informacji o wieku, wzroście Roberta El Gendy'ego i pochodzenia dziennikarza. Szczegóły zamieszczamy poniżej.

Kim jest Robert El Gendy? Pochodzenie, wiek, wzrost, ojciec, żona, dzieci, Instagram, życie prywatne, kariera, osiągnięcia oraz inne szczegółowe informacje na temat prowadzącego śniadaniowy program TVP "Pytanie na Śniadanie", można znaleźć w tym artykule.

Robert El Gendy w Pytaniu na Śniadanie - kim jest dziennikarz? [POCHODZENIE]

O tym, że Robert El Gendy znów pojawi się w roli prowadzącego poranny program "Pytanie na Śniadanie", poinformowano na Facebooku śniadaniówki. Jak zaznaczono w komunikacie, przywrócenie prezentera jest reakcją na liczne prośby fanów. Przypomnijmy, że dziennikarz jakiś czas temu prowadził program w parze z Macademian Girl, czyli Tamarą Gonzalez Pereą, jednak obydwoje zostali niespodziewanie zwolnieni. Na ich miejscu pojawili się Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski. 

Pytanie na Śniadanie: wraca zwolniona gwiazda. "Spełniamy Wasze prośby"

Dziennikarz urodził się w Olsztynie. Jednak ze względu na jego obco brzmiące nazwisko wiele osób zastanawia się, jakiego pochodzenia jest Robert El Gendy. Okazuje się, że ojciec prezentera jest Egipcjaninem, a matka Polką. W jego żyłach płynie zatem polsko-egipska krew. 

Dziennikarz od lat związany jest z Telewizją Polską. Początkowo relacjonował wydarzenia sportowe, m.in. NBA czy Rajd Dakar. W 2018 roku dołączył do prezenterów "PnŚ". 

Robert El Gendy - wiek, wzrost, żona, dzieci, Insatgram, życie prywatne

Wiele osób szuka także w sieci informacji o wieku Roberta El Gendy'ego. Dziennikarz urodził się w 1978 roku, więc w 2020 skończył 42 lata. Wzrost prezentera nie jest znany.

Żoną Roberta El Gendy'ego jest piękna brunetka - Agata. Para doczekała się trójki synów - Maćka, Kuby oraz Oliwiera. 

Dziennikarz na Instagramie figuruje pod nazwą: robertelgendy_. Obecnie prezentera obserwuje ponad 25 tys. osób.

RadioZET.pl